Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Sötét hajú vagyok így a...

Sötét hajú vagyok így a szőröm is sötét. Már elegem van abból, hogy rengeteg pénzt kiadok bajusz gyantára. Én nem tudnám ezt otthon házilag valahogy megoldani?

Figyelt kérdés

2011. okt. 28. 12:13
 1/5 anonim válasza:
100%
vegyél hideggyantát:)énis azt használok
2011. okt. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szemöldökcsipesszel

vagy szőkítsd=melírpor+oxy

2011. okt. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

vegyél normális hideggyantát és azt vagdosd fel kisebb darabokra,amikel a bajszodat gyantázod


én is így szoktam,és semmi bajom nincs tőle :)


13l

2011. nov. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Stella Vitacolor. Kiszokiti a szorodet, en is azt hasznalom! :) DM-ben aruljak, 1000-1100 ft korul van darabja, de rengeteg ideig jo.
2014. jún. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem epillátor is jó erre a célra. Lehet kapni már 5000 Ft-ért is, és évekig is lehet használni. Csak arra kell vigyázni hogy használat előtt hideg vízzel meg kell locsolni a bőrt mert különben fájhat az epilátor használata.
2014. aug. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!