Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kép alapján melyik lány a szebb?

Kép alapján melyik lány a szebb?

Figyelt kérdés

[link]


és miért?


2011. okt. 28. 16:15
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
49%
Nekem a jobb oldali tetszik és a kisugárzása miatt. A bal lány is szép, de ő számomra átlagos. A középsőt nem tudom eldönteni, de élőben szerintem tetszene. A másik kettő csúnya.
2011. okt. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
87%
Szia! Szerintem elég fiatalok vagytok még, legalábbis képalapján annak tűntök. Hálaég egyikőtök sem tűnik divatp*csának, de a jobb oldalon A FILA TÁSKA BEFIGYEL :D nekem ha már kisugárzás akkor talán balról a harmadik, lila felsős lány.
2011. okt. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
80%
a lilafelsős tök hasonlít barátnőmre, és én nagyon szépnek tartom :)
2011. okt. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem balról a második lány a legszebb, főleg a hosszú haja emeli ki a "sorból". A lila felsős bájos, jobbról a másodiknak különleges arca van (sztem sminkkel jól ki lehet majd emelni), a jobb oldali helyes (ő nekem kicsit érettebbnek, nőiesebbnek tűnik a többieknél), a bal oldalinak pedig nem áll túl jól ez a frizura, de az arca nem csúnya, szép magas homloka van.

Melyik vagy te?

2011. okt. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
66%

Nekem balról a második tetszik a legjobban, de a középső is szép.A többivel sincs baj amúgy, a jobb szélső kicsit nagy darabnak tűnik, de arcra korrekt, a bal szélső meg inkább csukja be a száját, elég előnytelen kép lett ez róla:D

Jobbról második meg teljesen átlagos szerintem.

2011. okt. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
66%
balról a 2.
2011. okt. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
75%
jobb szélső, mert a többi csúnyácska
2011. okt. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
76%

Jobb oldalon a srác.

Na nyilván nem, nekem a lia ruhás lány, bár ő elég kislányos még. A jobb szélső is jó, ő már nagylányosabb.

2011. okt. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim válasza:
66%
A középső nagyon bájos.Nem küldenél még 1 képet róla?és tényleg, mondd már meg, hogy melyik vagy te!:)
2011. nov. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Középsőt Vetró Adrienn néven találod facebookon. Egyik sem vagyok.
2011. nov. 10. 19:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!