Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne a szem alatti...

Hogyan lehetne a szem alatti karikáimat eltüntetni?

Figyelt kérdés

Még csak 14 éves vagyok, de már karikásak a szemeim, teljesen az elejétől a végéig. Próbálom korrektorral és alapozóval elfedni, de ez csak átmeneti megoldás. Ha hétvégén tovább/többet alszok, akkor is ugyanolyan, mintha csak 5 órát aludtam volna az éjjel. Általában 11 körül alszom el, és fél 6-kor, 6-kor kelek. Tudom, hogy elég keveset alszok, de sajnos nem tudok előbb elaludni. :/


Leginkább valami házi praktikára lennék kíváncsi, a kenceficéket hanyagolnám. Nagyon szépen köszönöm! :) 14/l


2011. okt. 31. 12:24
 1/4 anonim ***** válasza:
tegyél rá uborkát
2011. okt. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

egy az egyben ugyanez a bajom =/

Én is ugyanebben az időben kelek és fekszem.

Az egyetlen különbség h én 15 éves vagyok.

Én próbáltam az uborkát, de nem használt =(

A legidegesítőbb, h általában ez pont estére múlik el, reggelre meg megint.

Kérünk még tanácsokat, please! =)

2011. nov. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm első, majd kipróbálom! :)


Na igen, nekem is estére elmúlik, és délelőtt látszódik a legjobban. :S Olvastam az újságban, hogy jó rá a fagyasztott petrezselyem, és ha a kanalat (amit a fagyasztóba kell tenni előtte egy kis időre) a szemed alá rakod.


De azért még jöhetnek a tanácsok!! :)

2011. nov. 2. 11:05
 4/4 anonim ***** válasza:
hehe. nálam is igyvan probáltam citrommal,uborkával és jéggel. egyiksem sikerült és asztan abbahagytam :)
2012. ápr. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!