Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon ciki ez a férfi fürdőna...

Nagyon ciki ez a férfi fürdőnadrág?

Figyelt kérdés

[link]


Nincs itthon más és mennék a héten úszni.


2011. nov. 1. 00:18
1 2
 1/13 anonim válasza:
51%
szexi!!!Mért lenne gáz?
2011. nov. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Úszni csak ebben jó. A hosszú boxereket hagyd meg az úszni nem tudó zsúrpubiknak a strandra. :)
2011. nov. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem ciki
2011. nov. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

ma 00:29

nekem hosszú van, még is nagyon jól úszok. :D


egyébként nem gáz, nincs ezzel semmi probléma :)

2011. nov. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

@00:39

Az lehet, hogy jól úszol, de nem abban. :D Szerintem legalább 30%-kal lassabb abban úszni, mint fecskében.

2011. nov. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

00:58

lehetséges, de én egy nagy anyajegy miatt nem veszek fel rövidebbet, mert engem zavar. :I


/bocs az OFFért/

2011. nov. 1. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
A műugrók is ilyet hordanak, szexi ;)
2011. nov. 1. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

úszni ilyenben kell,nem értem a kérdést.

ha csaj vagy,akkor esetleg érthető lenne a probléma oka.

2011. nov. 1. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

én nem venném fel, szerintem ciki

főleg, hogy elég ritka a fiatalabbak közt, aki ilyet hord, simán ki fognak nézni

2011. nov. 1. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem ciki, sok férfi/fiatal srác hord ilyet úszáshoz. Az, hogy strandon nem ilyenben parádéznak nem jelent semmit.

Sokan a csomag mérete miatt aggódnak az általad linkelt nadrágok esetében. Ami megint csak hülyeség, mert ha esetleg nagy és átlátszik az teljesen természetes, hiszen férfiak vagytok. Ha nem látszik annyira az is rendben van, hiszen egyrészt a hideg víztől kicsit össze is megy, másrészt alapból leszorítja. + az senkinek sem tűnik fel, inkább az szembetűnő ha valakinek majd' átszakítja a fürdőnadrágot. :D

De amúgy senki sem fog téged nézni, pláne ha már a vízben leszel. Szóval ha esetleg a tükörben furcsának látod is ne zavarjon.

Kellemes úszást!

2011. nov. 1. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!