Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehetnék modell ilyen méretekkel?

Lehetnék modell ilyen méretekkel?

Figyelt kérdés

derék 59

csípő 78

mell 73

magasság 174

súly 45


2011. nov. 9. 11:43
 1/5 anonim válasza:
78%
Nem akarlak bántani, de elég anorexiásnak tűnsz.:) Ami azt jelenti, hogy bőven beleférsz a most még divatos botsáska-kategóriába a kifutón, ha az arcod is megfelel hozzá. Szóval igen. De szerintem egyél egy fini töltöttkáposztát sok tejföllel.:) Szép napot!
2011. nov. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%

hát elvileg jobb helyeken már nem alkalmazhatnak botsáskákat, 50 kiló a minimum határ, és ez körülbelül egybe is esik a maximummal.

Lehetni lehetsz, de így tényleg elég soványka és formátlan lehetsz, szedj fel pár kilót, mert az ideális 90-60-90-től elég messze vagy. :S

Na meg persze ennyi még kevés az alkalmassághoz, kell az arc, a haj, a természetesség, két idegen nyelv felsősokú tudása, tűrőképesség, stb.

2011. nov. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%
Már a kutyám is modell akar lenni... :D
2011. nov. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
igen lehetnél de rendes modell csak akkor ha nem valami silány helyre akarsz jelentkezni és az arcod is karakteres, különleges, szép a bőröd szép a hajad. küldj képet és megmondom mi a véleményem (arcról)
2011. nov. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

első nem jót mond

nem a vékonyság anorexia.. az egy táplálékmegvonó.. éheztetős.. görcsös pszichés dolog.

az csak 1 dolog hogy az anorexiások vékonyak.

csakmert bizonyos pasiknak a vékony nem izgató attól nem rögtön anorexia! jó? tehát ezt engedjétek el. én se mondom egy 70 kilós nőre hogy dagadt állat.. és bálna méretű..csakmert nekem kicsit zsírosabb mint ami tetszik.

2023. okt. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!