Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el anyumnak,...

Hogyan mondjam el anyumnak, hogy melltartót szeretnék hordani? ÉS hogy szőrteleníteni szeretném magam?

Figyelt kérdés
Nem tudom ,hogy kezdjem el mondani neki..,hogy miért vagy hogy..Kérlek segítsetek Köszi előre is!
2009. máj. 10. 10:41
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Én úgy mondtam el anyukámnak, hogy: : nem érzem jól magam, hogy szőrös vagyok, és nagyon idegesít.. engem megértett, és azóta megyünk gyantáztatni, és boritválom is magam. A melltartó nálam jött magától.. először vettünk toppokat, aztán ilyen melltartó fazonú toppokat, és utána már anyukám vett nekem rendes melltartót..úgyhogy ebben nemnagyon tudok segíteni.. nahm szia :)
2009. máj. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Vagy, ha pl abban a társaságban amiben vagy suli mondjuk ott már mindenki szőrtelenít meg melltartót hord azt is mondhatnád, hogy nem szeretnéd, ha kicikiznének meg te már nem érzed magad így jól a bőrödben és ezért, amúgy hány éves vagy? Az is lehet, hogy tényleg túl fiatal vagy és azért nem engedi.. :)
2009. máj. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A szőrtelenítést egyszerűen megmondod neki, meg fog érteni, hidd el ;) A melltartót is megérti szerintem, de ha esetleg mégsem, akkor mondjuk elmentek vásárolni, bementek egy fehérneműboltba, próbálsz és ha jó a méret, akkor kétlem, hogy anyukád nem veszi meg neked.
2009. máj. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél melltartót magadnak, aztán el sem kell mondanod. Vagy mondhatod hogy átlátszik a fehér fölsőd. szerintem rögtön vesz neked egy melltartót.

Szőrtelenítést meg nem értem miért kellene elmondanod... fogod a gyantát vagy borotvát és megcsinálod magadnak.

2009. máj. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Melltartó: hivatkozz a tesiórára, hogy zavar futás közben, vagy hogy vannak olyan ruhák, amik alól egyszerűen hiányzik a melltartó, mert nem mutatnak jól nélküle, esetleg azt is mondhatod, hogy már kényelmetlen a top, mert szorít, és szeretnél venni újat. Aztán ha elmegy veled vásárolni, vagy ad rá pénzt, te melltartót veszel. Szerintem ebből nem kell nagy ügyet csinálni, egyszer ő is elkezdte hordani. :)

Szőrtelenítés: ebbe szerintem nem kell beavatni édesanyád. Veszel egy női borotvát, és leborotválod.

Ha gyantáztatni szeretnél, vagy valami más módszert, akkor... ebben nem tudok segíteni, mert én mindig borotvát használok. Mást nem bír a bőröm... :S

2009. máj. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat..15 éves vagyok am..ÉS topot hordok ..Mert mondtam a tesi órásat és azt mondta van topod hordjad azt..Am sztem nagy mellem van vagyis van mellem és szükségem lenne rá(a szőrtelenítés meg azért nehéz mert nem dolgozik anyum vagyis mindig itthon van..,tavaly már szőrtelenítettem magam mert dolgozott és nem tudta de most hogyan?)Megyünk 3 hét múlva kirándulni és akkora muszáj leszőrteleníteni magam,mert idegesít..
2009. máj. 10. 12:04
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Így mondd el neki, ahogy nekünk leírtad. Meg fogja érteni, ő is volt ilyen idős mint te. Én legalábbis meg fogom érteni a lányom ilyen igényét, már ha lesz, mert jelenleg csak fiaim vannak. :-)
2009. máj. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg anyukádnak, hogy zavar a top, nem tart rendesen, kéne melltartó. Vagy kérj tőle pnézt, hogy most elmész melltartót venni. Vagy, ha van pénzed, akkor csak menj el és vegyél egyet magadnak. Borotvát vagy gyantát sem értem miért kéne elmondani. Nem egy nagy kiadás, megveszed, bemész a fürdőszobába és megcsinálod. Miért tudná meg?
2009. máj. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Sztem meg sem kell tudnia,bemész a fürdőbe ésfogsz 1 új borotvát,habot esetleg fürdésnél úgyis nedves a lábad,stb!!És ha van zsebpénzed abból vegyél magadnak melltartót,én is igy tettem,szintén 15 évesen!Állj a sarkadra,nem vagy már kislány h mindent be kelljen jelentened anyudnak,úgysem érti meg!Enyém is ilyen!
2009. máj. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
VAn melltartóm és hordom is de megyünk kirándulni és ő is jön(ez külön téma)és akkor úgyis meglátja hoyg van rajtam és ha ott kezd el izélni:STopba már szarul érzem magam:SMert nem kicsi mellem van..
2009. máj. 10. 18:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!