Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehetnék 160 cm-es magassággal...

Lehetnék 160 cm-es magassággal, vékony, de nem deszka testalkattal, és egy kicsit nagyobb orral modell? Ha igen, akkor hol lehetne elkezdenem (Budapest-és környékén)? (egy jó modellsulira gondoltam, ha valakinek már van ebben tapasztalata) 15/L

Figyelt kérdés
2011. nov. 20. 14:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én foglalkoztam azzal egy időben, hogy lányokat kerestem castingokra rendezvényeken meg utcán is, nem szeretnélek megbántani, de ilyen alkattal nem leszel modell, legalábbis kifutóra, bemutatókra, reklámra biztos nem. 175 magasság alap.
2011. nov. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem bántottál meg, tisztában vagyok vele, hogy kifutókon esélyem se lenne, bár még szerintem most fogok nőni. De pl. olyanokra gondoltam, hogy katalógusokba, ruhakolllekciók bemutatására-újságokba, vagy ilyesmi.
2011. nov. 20. 15:21
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Katalógusfotózást meg lehet próbálni, de nem hiszem, hogy megérné a belefektetett pénzt meg energiát: ingyen nem fognak portfóliót készíteni meg tanfolyamot fizetni és a katalógusfotózás sem fizet annyit, hogy visszajöjjön a pénz. Portfóliót, koreográfiát azoknak szoktak állni jobb ügynökségek, akiket ők fedeztek fel, nem azoknak akik kilincselnek, munkát kérve.
2011. nov. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat=)
2011. nov. 20. 17:05
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha keresel is kétféle irodával találkozhatsz: az őszintével, ahol megmondják, hogy nem fognak foglalkoztatni. Vagy megcsillantanak neked egy kis reményt, mindenféle tanfolyamokat csináltatnak veled, meg portfóliót drága pénzért (szóval lehúznak vagy 100-150ezerrel) aztán meló meg semmi (majd lesz, légy türelemmel stb szövegek)
2011. nov. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%
Ne akarj modellkedni, oda nem a szép lányok kellenek, hanem a társadalom által elvárt kinézetű lányok. Én pl. szívesen néznék 160 centis (sőt akár kisebb) lányokat "egy kicsit nagyobb orral", mint azokat, akiket manapság látni, de sajnos ilyen a világ.
2011. nov. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

15-16 éves lányoknál fintorogva, de ha nagy remény van bennük, 170 centivel rábólintanak. 15 évesen azért már nagy eséllyel nem fogsz 13-14 centit nőni, hogy elérd a minimum magasságot.

A nagy orr meg nem előny, se kifutón, se fotózáson. :S Bár ha egyébként nem túl hangsúlyos, akkor nem ez lenne az akadály.

Nem éri meg szerintem a beleölt százezreket, még ha apuci-anyuci netán milliomos, akkor se. Inkább várj két évet, és ha nőttél hirtelen 13 centit, akkor próbálkozz, nagyobb az esély.

2011. nov. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
a nagy orral nincsen semmi gond, a különlegesség a fontos, viszont a 160cm tényleg elég kevés, max reklámba, ha van pénzed rá, akkor meg lehet próbálni, de nehéz így látatlanba, ja és a modell suli hülyeség, azt felejtsd el, egy normális ügynökségnél felkészítenek mindenre ami kell, nem kell ahhoz iskola
2011. nov. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Utolsó! Az ügynökségek se ingyen dolgoznak. Ahhoz piszok nagy szerencse kell, hogy valakit felfedezzenek és alá toljanak mindent.

Barátnőmet megkeresték, szóval nem ő kilincselt, hanem megkeresték, hogy látnak benne fantáziát, pakoljon oda nekik 300 ezret és akkor talán munkát is kap. Ebben a kezdő "befektetésbe" a portfóliót és alap dolgok oktatását ígérték (stílusok, járás..stb).

2011. nov. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem mondtam, hogy ingyen van, de ha ott is megkaphatja ezt akkor minek menjen el egy modell iskolába? Ott úgyse lesz munkája így legalább munkát is kaphat
2011. dec. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!