Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Aki sokáig hordott piercinget...

Aki sokáig hordott piercinget és kivette, utána mi történt?

Figyelt kérdés
ha mondjuk több évig van valahol az arcodon piercing és utána kiveszed akkor van hogy már elég sokára húzodik össze a lyuk (pl fülbevalónál is még több hónap után is bele tudod rakni a fülbevalót miután kivetted (a lyukasztástól többi mint 2-3 év eltelte után ) szóval ha mondjuk megcsináltatod sokáig hordod majd kiveszed és már nem hordod többé gáz hogy ott maradt a lyuk ? nagyon látszik?
2011. nov. 20. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem csak a nyelvemben volt pc most hült helye sincs :)


Szerintem nem gáz ha ott marad a lyuk,majd be nő....

2011. nov. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A fülednél lassabban húzódik össze a lyuk. Nekem az orromban volt 6 évig, de mikor kivettem, egy hét után már nem tudtam visszatenni, de a helye sincs meg!
2011. nov. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

:DDDDDDD

nekem 1 perc alatt összeforrt... 3éve volt benne. alig látszik a lyuk...

2011. nov. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem az alsó ajkamban volt pc, kb 1 évig. Kivettem úgy másfél éve, már benőtt, de még ott van egy "gyönyörű" lyuk. Szerintem elég gáz, én sokat bosszankodok miatta.
2011. nov. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszopkat! szóval akor utolsó te megbántad... én is pont oda akarok :S de viszont az szar hogyha után látszik... akkor lehet lemondok róla ... és inkább a szemöldökömbe lesz.. azért ott mégse olyan gáz szerintem :)
2011. nov. 24. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!