Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy tetszik Bartos Blanka? Ő...

Hogy tetszik Bartos Blanka? Ő a mai nap szépe. Értékeld 1-10-ig! Nemet, kort is kérnék. (linkkel)

Figyelt kérdés

[link]

a képre kattintva megnyílik a galéria


2011. nov. 22. 17:14
 1/7 anonim ***** válasza:

az a zokni vmi ocsmány..nincs ennek stílusérzéke??

amugy helyes lány,arcilag nm a legszebb,de a haja,alakja szép.

2011. nov. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Max.

2 pont alak: 2

2 pont arc: 1

2 pont haj: 2

2 pont kisugárzás: 1

2 pont összhatás: 1


Tehát tőlem összesen 7 pontot kap, nem tetszik a ruházata és ezzel a karika fülbevalóval kicsit közönségesnek tűnik, illetve ha mosolyog az jobban áll neki, mert amikor nem akkor cigányos a feje. (mondjuk a ruházat és a fülbevaló is rádob)

2011. nov. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
10
2011. nov. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ja,elég jó.

10/8

30/F

2011. nov. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Haja gyönyörű, csinos is, de az arca elég flegma. Azt meg sosem értettem, hogy egy okos lány (a szövegből ítélve ugyebár annak kéne lennie) miért is akar pózolni a neten ilyen ...hm... olcsó pózzal és külsővel. Pedig biztos szép a hétköznapokon, de nem fér össze hogy valaki joghallgató, meg nyelvzseni, meg minden, erre egy útszéli pózban áll egy útszélien rövid cuccban a világhálón. Pontozni emiatt nem tudok, mert összezavar :)
2011. nov. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hm, az arca nem csúnya szerintem, a szeme és a haja nagyon szép. Viszont az én ízlésemnek nagyon tehén, és előnytelenül öltözködik.
2011. nov. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nagyon szép nőies teste van és nagyon csinosan tud öltözni mert jó alkata van hozzá. Az arca átlagosan szép de semmi különleges. A kisugárzása semleges! Szinte semmi szexi töltés nincs benne, se életerő, vagy vidámság.


arc: 6,5

test: 8

kisugárzás: 5


Szexuális szépség (vonzerő): 6

Általános szépség: 6,5

Romantikus szépség: 5


Szóval nekem eléggé közömbösnek tűnik. Megnézném az utcán pár pillanat erejéig, és valószínű elismerném h nagyon csinos és jó az alakja, de simán le tudnám venni róla a szememet.


29F

2012. júl. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!