Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tudnátok valami jó, rövid...

Tudnátok valami jó, rövid idézetet vagy bölcsességet mondani ami tetoválásként elfér egy alkaron?

Figyelt kérdés
Lehetőleg 1 mondat legyen. 19/F
2011. dec. 2. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Citatum.hu-t ajánlom, ott megtalálhatod azt, ami neked tetszik, rengeteg van.

Ne itt kérj ötleteket, nem nekünk, hanem neked kell tudni, hogy mi illik hozzád, mi jellemez téged. Egy életre magadon fogod viselni ezt, jól gondold meg, hogy mit varratsz magadra, nehogy pár év után megbánd. Ne azért csináld, mert "menő", hanem azért, hogy ha ránézel emlékeztessen valamire, legyen SZÁMODRA mondanivalója. :)

2011. dec. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én már hónapok óta keresgélek, de mindig arra jutok, hogy még ha sikerül is egy olyat találnom, ami jól hangzik, vajon tényleg elviselném magamon? Nem akarok olyat magamra varratni, ami csak egy klisé vagy üres okoskodás a sok közül. Viszont már sikerült találnom olyat is, amiket tényleg, szívesen elfogadnék, mert azok mondanak nekem valamit, nem tucat-idézetek, és szépek. Jó keresgélést :)
2011. dec. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Én ugyan tök jelentéktelen vagyok ,de ez a felirat értékes !
2012. ápr. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
"itt kezdődöm én, mondtam magamban, itt kezdődik az én életem"
2012. júl. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 werilek válasza:
Úgy élj mintha ez a nap lenne az utolsó
2016. júl. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!