Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért esik le hamar a műköröm...

Miért esik le hamar a műköröm amit építek?

Figyelt kérdés
Tippes, és sablonos zselés körmöket szoktam építeni, és egyszerűen tanácstalan vagyok, hogy miért nem nől le rendesen a köröm, hanem lepotyog, vagy fellevegősödik egy idő után ... valaki le tudná írni a menetét? Meg ,hogy mire figyeljek oda, tippes műköröm építése esetén? Zsírtalanítót kell alá rakni ugye?
2011. dec. 9. 20:47
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
4%

Azért, mert nem tudod, hogy hogy kell. netről nem lehet megtanulni. Tudod, ez egy szakma.

Ha leírnánk, sem tudnád.

Menj el okj-s suliba, ott megtanítják az alapokat.

2011. dec. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Jártam, nemrég fejeztem be. Szépen megtudom csinálni, de valahogy 1 hét után potyog lefelé, és nem tudom mit rontok el...
2011. dec. 9. 21:11
 3/24 anonim ***** válasza:
0%
Akkor viszont továbbképzés. Darabos évit ajánlom. 100%, hogy az előkészítéssel van a gond.
2011. dec. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Hát sajnos továbbképzésre most nincs pénzem :( Ez is nagyon drága volt több mint 200 ezer forintom fájta : (
2011. dec. 9. 21:44
 5/24 anonim ***** válasza:
0%

Akkor gyűjts rá. Ez a szakma erről szól, napról napra fejlődik, mindig van valami újdonság, rengeteg pénz kell hozzá. De ha az alapok nem jók, sosem leszel jó körmös sajnos.

sokan hiszik azt, hogy elvégzik a sulit, és már körmösök. Hát nagyon nem :(

Úgyhogy én azt javaslom, hogy ismerősökön gyakorolj, az előkészítésre fokozottan figyelj, és vagy ingyen csináld, vagy minimális pénzért, mert gond lehet, ha rendes vendégen csinálod, és harmadnapra lehullik neki.

2011. dec. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólókkal. Az alap okj-s tanfitól nem leszel jó körmös.

Egyébként milyen anyagokat használsz? Mert az is közrejátszhat. Hogyan építesz körmöt?

2011. dec. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
80%
Nekem a barátnőm nem járt tanfolyamra, netről tanulta és nagyon szép körmöket csinál. Több mint 1 hónapig kibírja nem potyog le stb. Szerintem máshol van a hiba.
2011. dec. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
2%

A barátnőd biztos naggggggyon ügyes. Aztán, hogy kinek mi tetszik egy dolog.

Te meg biztos nagggggyon értesz hozzá :D

2011. dec. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Feleslegesnek tartom a továbbképzést, mert nem ezzel szeretnék foglalkozni...,csak ilyen itthoni szinten, kis pluszkeresetnek. A nővéremen szoktam gyakorolgatni, meg ismerősön ingyen...tök szép pár napig, utána meg vagy fellevegősödik, vagy kettétörik és leesik. :((

Jó anyagokat veszek, mert tapasztalat, hogyha olcsót veszek azzal csak magamnak ártok, mert nem lesz olyan szép a munkám. Zselés körmöket szoktam csinálni általában, mert a porcelánt nem is sokan kérik.

Tippes körömnél először is felbolyhozom a körmöm felét ,majd teszek rá zsírtalanítót.Ez után jön a zselézés, az alapréteget belemasszírozom a körömbe, lámpa...azután jön a fehér mosolyvonal-lámpa, majd újra clear zselé vastagon-lámpa. Fixálás,reszelés...polírozás, díszítés és fényzselé... kihagyok valamit ? : ((( Sablonos épített köröm esetén felbolyhozom az egész körmöt, majd prepp, primer... és így tovább. Valami ötlet?

2011. dec. 10. 14:04
 10/24 anonim ***** válasza:
hogy készíted elő? milyen zsírtalanítót, vízelvonót használsz? milyen vastagságúra építed? nem puha, nem lehet picit sem hajlítani, miután kész?
2011. dec. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!