Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak? ( Kérdésed túl...

Mit csináljak? ( Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Még nincs egy éve, hogy középen leborotváltam a szemöldököm. Akkor vártam, hogy nőjön meg, aztán elmentem kozmetikushoz kiszedetni... akkor szép is volt. De mostanában annyira csúnyán nő vissza, két nap után már újra látni, hogy ott van egy kis szőrszál. Mit csinálhatnék, hogy normálisan nézzen ki?

Tudom, nagyon ciki, de akkor nagyon idegesített. :$

14/L


2011. dec. 14. 12:41
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
ne haragudj de 12 évesen kozmetikushoz menni meg leborotválni hát bravó...ha úgy nő akkor gyakorlatilag semmit nem tudsz csinálni mx lézeres szemöldök,de akkor ugye nem nől semmi(papíron)
2011. dec. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

ebből nem sok mindent értettem...

egyébként meg nem hiszem, hogy 14-1 az 12... ;D :S

13 és fél voltam, amikor kozmetikusnál voltam, de most őszintén..?! Ezzel mi a bajod? Szerintem 14 évesen már mindenki szedi a szemöldökét.-.-

CSAK NORMÁLIS VÁLASZOKRA VAGYOK KÍVÁNCSI!

2011. dec. 14. 13:10
 3/3 anonim ***** válasza:

Miért is gáz? Én 12 évesen voltam először kozmetikusnál... :)

Amúgy próbáld meg epilátorral, úgy később nő vissza.

2011. dec. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!