Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért azokat tartjátok szépnek...

Miért azokat tartjátok szépnek, akik nem is azok. Akkor mi a szépség, ki a szép? Képpel, linkkel.

Figyelt kérdés

Itt van ez a kérdés, megmuttatam páromnak a képeket, és mevitattuk, és ennek a lánynak mindenki azt írta, hogy szép.

Pedig nem az, vannak ennél igazán szebb lányok, ő max. csak természetes, fiús az orra, arca, szép a haja, de nem szép, akkor miért látjátok annak?

vagy ha annak látjátok, akkor kik az igazán szép lányok?


nem értem, nem kötekedni akarok, csak tényleg vannak szebb arcú lányok, ennek a lánynak nem szép az arca, megnéznék róla egy normális képet is.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__egyeb-kerdes..


2011. dec. 19. 11:46
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
most állítottama monitoron, de még így sem látom azt...
2011. dec. 19. 11:46
 2/16 A kérdező kommentje:

megnéztem megint, a második képen olyan, mint egy fiú


velem lenne a baj?

2011. dec. 19. 11:47
 3/16 A kérdező kommentje:

mindegy, nem kell válaszolnotok, egyszer lerondáztatok egy lányt, akit én nagyon szépnek láttam.


valószínűlíeg ízlések és pofonok


sziasztok

2011. dec. 19. 11:54
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem annyira tetszik. Ráadásul még fiatal. Inkább azt mondanám rá,hogy aranyos. Persze nem csúnya,de nem kiemelkedően szép szerintem.
2011. dec. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Na én kíváncsi lennék arra a lányra akit lerondáztak..
2011. dec. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
69%

szerintem szép, és cserélnék vele arcot :)

A szépség mindenkinek más, azért lehet, hogy neked nem tetszik. Nekem pl. a sötét hajúak tetszenek, biztos hamarabb mondanám egy sötét hajúra, hogy szép, de ettől még ő is az, hogy nem az ízlésem. Ja, és rettenetesen pózol, már csak egy véres kés hiányzik a háttérből vagy egy vámpír.

2011. dec. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
ja, a linkem lemaradt, de inkább nevet írok: Catherine Bell, Angelina Jolie, Katie Holmes, Alexis Bledel, Shannen Doherty
2011. dec. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

a szépség valóban relatív, én nekem speciel azok jönnek be, akiknek szép lányos, nőies arcuk van.

Nem is tudom, milyen példát mondjak.

Megkersem azt a kérdést, akit lerondáztak, de tényleg nem volt a lány a ronda, a képei nagyon jók voltak, szép model arca volt, szép dús ajka, mégios. valami olyan kérdés lehetett, hogy jó lennék modellnek.

na majd megpróbálom megkeresni.

2011. dec. 19. 12:10
 9/16 A kérdező kommentje:

bocsánat a helyesírásért, de fél kézzel gépelek jelenleg



:)

2011. dec. 19. 12:11
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem pl Cseke Eszter gyönyörű.
2011. dec. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!