Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyit koltesz átlagban egy...

Mennyit koltesz átlagban egy honapban magadra?

Figyelt kérdés

Tudom,kissé kényes kérdés:)Mi az az osszeg, amit havonta ( ruha, smink, haj, sport stb) elkoltesz magadra? Min probàlsz meg magaddal kapcsolatban sporolni?

Igaz, hogy kulfoldon élek, a "végosszeget àtszàmolom" :):

-ruhàk: hààt, àtlagban havi egy-ketto felso, vagy felso-nadràg kombo elmegy, plusz egy két bugyi, mind egy olcsobb butikbol, ez kb 40 euro ( kb 12ezer)

-smink, haj: ha ideveszem a napi higiénés termékeket is, mint szappan, krém stb, akkor kb 35 euro (kb 10ezer)

-bizsuk, kiegészitok,az ritka, kéthavonta egy 20 euro ( 6ezer)

-sport, konditerem: nnna, ez nincs, viszont van egy egyéves fiam, aki utàn ingyen szaladgàlok , emelgetem, sétàlunk sokat, szoval 0 euro :)

-màs nincs, nem veszek ilyen vitaminos biszbaszokat, elég sok zoldséget-gyumolcsot eszek, igy nem kell, se szolàrium, mert nem szeretem

szoval ha forintban szàmolok olyan 26-28 ezer egy honapban..:S:S

es ti? :)


2009. máj. 18. 19:25
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

:)

Koszi a vàlaszaitokat! A màsodik vàlaszolonak uzenem, nem Angliàban élek, a csatorna màsik oldalàn :)

bezony, bezony, ami a ruhàkat, bizsukat illeti, szerencsémre talàltam itt ezt a boltot ahol egész jo àron vannak a dolgok, igy szinte csak ott, meg piacon veszek cuccokat. Sot, amit imàdok, ha hazamegyek, Pesten mindig tartok egy turi-turàt, ott feltankolok hosszu idore.

A smink, pipereszerek megint màs téma, a smink még hagyjàn, de pl a krémbol, ha nem is a legdràgàbbat, de azért jobb minoséget veszek, ami ugye pénz..sok pénz :S

A pici elott mi is utazgattunk , vilàgot làttunk, amiota megvan, természetesen ràkoltunk mindent. O a legelso :)

2009. máj. 18. 21:37
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
(a második vagy) amikor kiköltöztem, akkor még én is hazajártam ruhákat venni, de aztán feltűnt hogy itt londonban sokkal olcsóbb a ruha. magyarországon inkább csak körmös cuccokat veszek, de most már azt se nagyon
2009. máj. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Én havi 2000-3000 Ft-ot költök magamra. Többre sajnos nem telik, mert munkanélküli vagyok....
2009. máj. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
fodrászhoz, kozmetikushoz, szoliba, konditerembe nem járok. ruhákat kb fél évente veszek 1-2-t. munkanélküli csóró vagyok , nincs pénzem flancolni. 24/L
2009. máj. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ruhára havonta 2000-3000 ft-ot költök. Hajfestés havi 2500 ft , magamnak festem. Körmös évente max 2-szer ünneppek alkalmával, 3500 alkalmanként.Sampon ,pakolás 1000 ft 2 havonta. Inkább 6 hós lányomra költöm a pénzt. Nem tudom miért de ha magamnak veszek egy felsőt 1000 ft-ért azt már sokallom de ha neki veszek valamit pl 4000ft -ért akor is megérte úgy gondolom. Régen magamtól se sajnáltam.
2009. máj. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!