Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hű vagy egy parfümhöz, vagy...

Hű vagy egy parfümhöz, vagy változtatod az illatodat? Milyen parfümöt használsz jelenleg?

Figyelt kérdés
Férfiak és nők válaszát egyaránt várom.Illetve még egy kérdés: egy kifinomult ízlésű,30as pasihoz milyen közép-árkategóriás,nem ˝arcszesz-jellegű˝ illat illik?
2011. dec. 25. 22:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Van 4 féle parfümöm, Christina Aguilera (karácsonyra kaptam a páromtól), illetve a többinek nem tudom megmondani a fajtáját. Mindegyiknek kicsit édeskésebb illata van, mert az olyanokat szeretem. Mindig azt használom amelyikhez épp kedvem van, nincs az, hogy most csak ezt, vagy csak azt.

Párom jelenleg Davidoff Championt használ. Szerintem nagyon jó illata van, és illik is akár a kérdésben szereplő 30as pasihoz.

Én 19L Párom 28F

2011. dec. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem 3 fajta parfümöm van egyikse márkás de nagyon jó illataik vannak :)
2011. dec. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én illatmániás vagyok, tehát értelemszerűen a parfümöket is imádom. Elég sok is van, kb. 10 üveggel, nagy részük niche parfüm, mert ezeket jobban kedvelem. Mivel üvegest csak azokból az illatokból veszek, amiket nagyon szeretek, így szinte mindegyiket használom. Általában évszaknak és alkalomnak megfelelően fújom őket, de persze nem törvényszerű. Így az ünnepek táján például fahéjas, fűszeres illatokat viselek. :)

Neked a következő illatokat javaslom:

Bvlgari - Black (szexi)

Carolina Herrera - CH (kicsit frissebb, de nem citrusos)

Givenchy - Pi (ha szereted az édeset)

2011. dec. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

2 nagy kedvencem van, amikből mindig kell legyen nálam, az egyik a DKNY Women a másik a Tommy Hilfiger Tommy Girl. Van még jelenleg egy Dior J'adore-m is, de azt csak alkalmi illatnak fújom. Férfiakon szintén a könnyű, citrusos-aquás illatokat kedvelem.


26 N

2012. jan. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én Fa MEN,Nivea MEN,Axe,Adidas


tudom hogy árban nem érnek fel egy Dévid Bekemmel, de számomra nem is az a fontos.

2012. jan. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Deák Dominik 2020 ***** válasza:

Nem maradok hű, minden évben újat veszek, nem akarok 2020-ban 2010-es szagú lennni :)


Képzeld el a szitut, hogy a kislány, aki 2010-ben 10 éves volt, most 20 évesen randizni megy veled, de ugyanaz az illata az apjának, mint neked...

2020. okt. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!