Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha szociális területen szeretn...

Ha szociális területen szeretnék a későbbiekben foglalkozni, akkor mennyiben befolyásolná a felvételemet egy tetoválás a bokámon?

Figyelt kérdés
Nem lenne túl nagy, de nyáron tuti nem vennék fel hosszú nadrágot csak azért, hogy eltakarjam...
2009. máj. 21. 09:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ez attól függ ugye sok esetben, hogy emnnyire toleránsak a jövőbeli munkáltatóid. Érdekes nekem piercingem van, egedüliként a cégünknél. :P Bár én már itt dolgoztam, mikor csináltattam.
2009. máj. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm tanárnő, 5 tetoválással is felvették, szerintem ez már nem egy nagy dolog, főleg ha a bokádon van, észre sem veszik.
2009. máj. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bokán ez nem probléma. Ha mondjuk alkaron vagy nyakon, arcon lenne, már inkább lenne gond. Mit értesz pontosan szociális terület alatt?
2009. máj. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem bokán nem gond meg amúgy sem akkora dolog ez, szerintem megértik vagy észre sem veszik.

Persze nyilván ne valami ízléstelen ábra legyen ott...

2009. máj. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ha a lábadra szeretnéd, az szerintem nem baj. Véleményem szerint, a lábon lehet a legízlésesebb egy tetoválás. Egy szép virágmotívum, vagy bármilyen egyszerűbb minta, szóval nem halálfej, meg szeretlek Béla (persze az is vicces) az elmegy.

Szerintem ne csinálj túl nagyot és azt is kalkuláld bele, hogyha esetleg egy estélyiben kell megjelenned valahol, akkor ahhoz hogyan nézne ki a tetoválás. Tehát mindenképpen egy olyan helyre csináltasd, ami majd könnyen eltakarható lesz, ha szükséged lesz rá.

szóval szerintem ennyi, hogy legyél szolíd, egyszerű és ízléses. Akkor tuti nem lesz ebből gondod.

2009. máj. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

a máltai szeretetszolgálatnál dolgozom mint szocmunkás, nálunk nem elfogadott a tetoválás, ha látható helyen van.


kollegának volt mult nyáron hennatetkója, iszonyat lebaszást kapott miatta.

2009. máj. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!