Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » DM Active Beauty kártyások ti...

DM Active Beauty kártyások ti szoktatok kapni postán kuponokat?

Figyelt kérdés

Elvileg van ilyen programjuk, hogy bizonyos időközönként lehet kapni postai úton kuponokat, vagy példéul a kértyatulajdonosnak küldenek ilyesmit szülinapjára..



Én még sose kaptam pedgi van kártyám..



Írtam nekik az ügyfélszolgálatra, és ezt a választ kaptam:



"Sajnos az Ön által említett küldeményekből minden alkalommal csak bizonyos mennyiség áll rendelkezésre, ezért számítógépünk a kártyaszámok alapján sorsolást végez (tekintettel természetesen a vásárlási szokásokra/ termékekre is).


Megértését köszönjük, további szép napot kívánok."


magyarul akkor nem is várhatom h kapok ilyesmit?


Facebook oldalukon mikor ezekről az akciókról írnak, nem említik hogy milyen feltételeknek kell ehhez megfeleni?..


Ott úgy tűnik mindenkinek jár..

Szóval nem értem..


Ti szoktatok kapni?



2011. dec. 29. 17:26
 1/10 A kérdező kommentje:

*például

*kártyatulajdonosok

2011. dec. 29. 17:27
 2/10 A kérdező kommentje:
*pedig
2011. dec. 29. 17:28
 3/10 anonim ***** válasza:
én soha nem kapok... de bemegyek az üzletbe és kérek kuponfüzetet. :D problem solved
2011. dec. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
én legalább 3-4 alkalommal kapok évente, húgom is
2011. dec. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Üzletben pontokért nyomtatható kuponfüzet van:)

Azt tudom én is..


Csak azt nem tudtam h ezek az extra kuponok kinek járnak..


Mert FBon is vannak akik jelzik h sokszor kapnak..


Ha valóban egy számítógépes rendszer sorsol, akkor lehet az hogy van aki sose kap, van aki meg mindig..


Szóval ez nem tiszta:P


Na mindegy megvagyok nélküle csak kiváncsi voltam..

2011. dec. 29. 17:53
 6/10 anonim ***** válasza:
Én szoktam kapni néha, most is küldtek karácsony előtt. Csak 4 kupon volt asszem, de azokat sem használtam el. Néha 8-at küldenek. Szerintem azt is nézik ki mennyit vásárol. Én elég sokat szoktam, kb. hetente megyek. A kártyámon is általában sok a pont, rendszeresen váltok is be. Lehet ez is szempont.
2011. dec. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

értem:)


Én is hetente járok van hogy 2x is!

Bár az igaz hogy általában 1000Ft alatt vásárolok, max 1500

Volt már 380 pontom is akkor se kaptam semmit.. Most 180 van..


Pontot tényleg ritkán váltok be:P Várok hogy gyűljön sok:)


Na nembaj ezek szerint aktívabbnak kéne lennem..


köszi szépen a válaszokat!

2011. dec. 29. 18:34
 8/10 anonim ***** válasza:
Én ma kaptam, She komezikumokra volt benne 25% kedvezmény.Pontom nem tudom, h mennyi van, néha szoktam beváltani
2011. dec. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én kapok rendszeresen,szülinapra is. de én havi 25-30ezret hagyok ott. rendszeresen váltok be pontokat és igy is 950 pontom van. ha regisztrálsz a kártyával az oldalra akkor ott be tudod állítani hogy postán is fogadsz ilyeneket,lehet az nincs beállitva
2011. dec. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi utolsó 2 válaszoló!:)
2011. dec. 30. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!