Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen jó parfüm márkákat tudtok?

Milyen jó parfüm márkákat tudtok?

Figyelt kérdés

Férfi parfüm érdekel.

A Paco Rabanne nagyon jó illatú és nagyon

sokáig lehet érezni, 24 óra után is elég messziről érződik, de nagyon drága is, sajnálom rá a 20000Ft- ot. Van -e még más olyan parfüm is, ami ilyen sokáig tart, de olcsóbb?


2012. jan. 1. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Hugo Boss,


Hypnose


[link]

2012. jan. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Armani: Acqua Di Gio, Armani Code, Dior: Fahrenheit


Ezek is elég húzósak árban, de a minőség pénzbe kerül.

2012. jan. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Tehát a 10000 Ft feletti parfümök már tartósnak mondhatóak? A Pacco Rabanne 1 million olyan, hogy befújom magam este 7kor és még másnap reggel is úgy érződik, mintha most fujtam volna be magam.
2012. jan. 1. 21:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem minden 10000 feletti parfüm garantálja, hogy egész nap szaglasz tőle. Pl. A gagyi Pink Sugar, ami most sajnos roppant kelendő a 16 éves kislányok körében, napokig bűzlik ruhán. Nekem van Dior parfümöm, ami kb fél napig érezhető diszkréten, de ésszerű parfümhasználónak nem is az a célja, hogy álló nap húzza maga után a kondenzcsíkot. Ami azt illeti én ezt ki nem állhatom.
2012. jan. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A legjobb minőségben az FM-es parfüm, a boltinál sokkal jobb minőségben, s tartósságban is!!! S verhetetlen az ára!
2012. jan. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!