Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik a jobb? Csúnya arc és...

Melyik a jobb? Csúnya arc és jó test, vagy szép arc, de kövér?

Figyelt kérdés

Ha egy lánynak csúnya arca van, de jó teste, vagy ha szép arca van, de viszont van fölösleg rendesen....


(mielőtt megvádolnátok, nem tartozok egyik kategóriába sem, átlagosnak tartam magam :))


2012. jan. 5. 21:34
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Húú nem tudom:/ szerintem szép arc és kövér!
2012. jan. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 mus musculus ***** válasza:
87%
A második, mert fogyni lehet, plasztikáztatni már nehezebben.
2012. jan. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
18%

Miért ez a két kategória?

és

Miért, csak ez a két kategória létezik? (nem, mert te egyikbe sem tartozol, de akkor miért így tetted fel a kérdést?)


A szép arc és a jó test is relatív, illetve hiába tökéletes valaki külsőre, ha a természete taszító.

2012. jan. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Szép arc és kövér test, mert ha szorgalmasan edzek és egészségesen étkezem akkor szép alakom lesz. Viszont csúnya arcból nehéz valamit kihozni. 15/L
2012. jan. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Pusztán kiváncsiságból kérdeztem, mert most nézegettem. :)

Amúgy elsősorban külsőre gondoltam, de persze az is számít.


De tegyük fel, hogy most mindkét illető nagyon kedves, aranyos, és a ti ízlésének megfelelően szép vagy csúnya arcú, illetve testes és jó alakú.


Köszönöm azoknak, akik eddig válaszoltak. :)

2012. jan. 5. 21:44
 6/9 Antimod ***** válasza:
97%
Én a csúnya arcot nagyon nem viselem jól, legyen akármilyen teste a csajnak -> így az utóbbi.
2012. jan. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%

szép arc.

mert lefogyni lehet, de a plasztika drága....

2012. jan. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a zöld kéz 3-on kívül. :)
2012. jan. 5. 23:41
 9/9 anonim ***** válasza:
70%
Szép arc kövér test. Engem egy csónya arc jobban zavar mint egy kövér test. Abból lehet fogyni :)
2012. jan. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!