Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Ti hogy szőrtelenítete...

Lányok! Ti hogy szőrtelenítetek? Milyen módszer jött be nektek (borotva, epilátor, gyanta )?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem,mert én borotvát használok, és eléggé kiirritálja a bőröm,főleg az intim részeknél. Epilátort is próbáltam már,de csak a lábamon és nem igazán voltam vele megelégedve. Mi az ami nektek legjobban bevállik és a legkíméletesebb a bőrhöz?
2012. jan. 11. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:

gyanata.

amúgy már ezer ilyen kérdés van..

2012. jan. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hali!

lábszáramon néha combomon cukorgyanta, comb sima meleggyanta

intim rész alul borotva ,felül néha cukorgyanta, hónalj epilátor/borotva

A cukorgyantát én csinálom itthon úgyhogy így olcsón megvagyok jah és nem látom begyulladni a szőrtüszőket .

2012. jan. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálam lábszáron, hónaljon és a teljes intim területen epilátor, a karomon és a combomon gyanta.
2012. jan. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocsi, de 17:37 hogy csinàlod otthon a cukor gyantát?
2012. febr. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!