Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A kötőhártya gyulladás kb...

A kötőhártya gyulladás kb hány nap alatt múlik el? És mivel kezeljem? Elég a szemcsepp meg a kamilla tea vagy van valami bevált módszer?

Figyelt kérdés
2009. jún. 2. 16:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
nekem pár napos Visine szemcsepp-kúra után elmúlt
2009. jún. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
45%
Hohó! Kamillával nem szabad kezelni a kötőhártya gyulladást!!! A szemcseppet megpróbálhatod, de megbizható módon a szemorvos által felírt /itt nem akarom megnevezni a gyógyszert/ cseppel, kenőccsel kell kezelni. Ne játsz a szemeddel, menj inkább orvoshoz!
2009. jún. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
de a kammilla tea gyulladás csökkentő, nézz utánna, nem csak kitaláltam, h mivel kezeljem, neked anyukádék soha nem mosták kamilla teával a szemed amikor pl ovis voltál és ilyen volt a szemed?/de nevezd meg nyugodtan a gyógyszert/ nem mehetek orvoshoz, mert megfognak húzni matekból ha nem mek suliba:S
2009. jún. 2. 16:29
 4/15 anonim ***** válasza:
85%
Én sosem megyek orvoshoz semmilyen nyavajával, de kötőhártyával mindenképp. Van rá nagyon jó csepp, és kell alkalmazni éjjelre krémet is, és így gyorsan rendbejön. Nem érdemes játszani ezzel a betegséggel, mert olyan szövődményei lehetnek, hogy szörnyű! 1-2 hétig kell kezelni általában. Tényleg ne próbáld magad megoldani.
2009. jún. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
77%
Még annyit, hogy ez fertőző. Nem kéne másokra is ráragasztani. A tanár meg fogja érteni, hogy beteg vagy, otthon pedig tudsz készülni, hogy ne húzzanak meg, valamint kérj segítséget a matekhoz.
2009. jún. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
akkor mit csináljak? most járjak smink nélkül 1-2 hétig?
2009. jún. 2. 16:32
 7/15 A kérdező kommentje:
biztos nem maradok itthon..lécci ne térjetek már el a tárgytól a fejmosást megkapom itthon is a kérdés az volt, h kb meddig tart és mivel szoktátok kezelni?
2009. jún. 2. 16:35
 8/15 anonim ***** válasza:
74%
Kamillával ne!!! Nekem az orvos mondta és én elhiszem neki. Menj vele szemészetre és ha nem akarsz otthon maradni, tegyél fel egy jókora napszemüveget. Ki fogod bírni azt a néhány napot.
2009. jún. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
A sminket meg aztán végképp felejtsd el arra a néhány napra! Azt is túl fogod élni!
2009. jún. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
88%
Szemcseppel, ha akarod akkor kamilla teával borogasd mosd ki. De a két szemet külön zsepivel/kendővel/vattával töröld. Nekem az egyik legjobb b.nőmnek 5-6 nap alatt elmúlt. Sminket nem kellene használnod (igaz b.nőm használd akkor is, szemceruzát stb.-t)
2009. jún. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!