Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tudtad, hogy a férfiaknak a...

Tudtad, hogy a férfiaknak a 0,7 a csípő-derék hányadosú, totál szimmetrikus, kicsi állú, és orrú, vastag szájú, fiatalos nők a legvonzóbbak, Te ilyen vagy?

Figyelt kérdés

Neked 0,7 a csípő-derék hányadosod?

Szimmetrikusak a melleid és arcod(tested)?

Kicsi az állad és az orrod?

Vastag szád van?


2012. febr. 18. 22:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
pontosan 0.7 arányú :) teljesen szimmetrikus minden testrészem, az orrom pici, az álla szögletes picit, mondhatjuk nagynak is, és közepes vastagságú szám van :)De én azt figyeltem meg, hogy a mosolygós, fehér fogú lányok a legnépszerűbbek a fiúknál :) A férfiaknál meg a fenekes, bögyös nők dús hajjal :)
2012. febr. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen nők nincsenek. Jó, 100-ból 1 ilyen. De a legtöbb nőn nem jön össze ezen tulajdonságok mindegyike. Persze, fel lehet tölteni a szájat, megplasztikázni az orrot, 40 évesen úgy öltözni, mintha 18 lenne... A férfiaknak az ápolt, magukra adó, mosolygós, magabiztos nők jönnek be. Ennyi.

19/L

2012. febr. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt se tudom, mi az a 0,7-es csípő-derék kutyagumi, nagy orrom van, vékony ajkam és nem öltözöm a legmodernebb divat szerint, mégis boldog vagyok és tetszem is néhány embernek:D
2012. febr. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
2012. febr. 19. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

4-esnek:

Ha egy arcot balra vagy jobbra tengelyesen tükrözünk, furcsán torz arcokatkapunk. Aki ebből indul ki, nem biztos, hogy arra tippel, a szimmetria szép.Azonban ezek a vizsgálatok ezzel a tükrözéstechnikával valójában a meg­lévő aszimmetriák durva felnagyítását érték el. Ha valakinek kicsit ferde azorra, vagy egyik szeme kisebb, tükrözve még furcsább lesz. Szimmetriátkapunk az arcok átlagolásával is, de ez a szimmetria egészen más. Az újabbvizsgálatok egyértelműen megerősítik, hogy ez a szimmetria a tökéletességvarázsát nyújtja (Rhodes, 2006). Ha egy szép arcból eltüntetjük a pirinyóaszimmetriákat, az arc még vonzóbbá válik. A kérdés persze mindig az, naés miért is szép a szimmetrikus? A szimmetrikussággal olyan jellemzők áll­nak szoros kapcsolatban, mint a fejlődési stabilitás, a parazitáknak való el­lenállóképesség és a termékenység.

2012. febr. 19. 09:56
 6/10 anonim ***** válasza:
62%

Azt a csípő-derék izét nem értem, de méreteim 90-69-95.

Arányos, nőies alakom van.

Az arcom szép, az orrom és az állam átlagos.

És igen, teltek az ajkaim. :)

Megfelel? :P :P

18/L

2012. febr. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nekem 0,74.

Nem teljesen szimmetrikus, vannak apró eltérések, bár sztem mindenkinél.

Szám, orrom, állam átlagos méretü.

Aztán döntse el mindenki...

23N

2012. febr. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 mus musculus ***** válasza:
100%
Meg nem mondom, mi az arányom, de mivel nem vagyok valami darázsderekú, valószínűleg magasabb ez az érték. Nagyjából szimmetrikus vagyok, helyesebben szólva nem szembetűnőek a testem (ebben a fejem is benne van) két fele közötti eltérések, viszont az orromat nevezték már szélesnek (nem kell semmi abnormálisra gondolni), hegyes állú vagyok, a szám meg inkább vékony, mint vastag, bár hozzá kell tenni, hogy rövidebb is az átlagosnál. Na, főbe lőjem magam? :D
2012. márc. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A csípő-derék hányadosom én sem tudom,de a testlkatom átlagos,de nincs karcsú derekam. Én úgy gondolom,h elég szimmetrikus az arcom és a melleim is,bár lehetnek apróbb eltérések. Az orrom és az állam kicsi és az ajkaim is vastagok. A párkereséssel nem volt problémám.Külömben meg én azt hallottam,h az arcon a fiúknak a kisbabára emlékeztető vonások jönnek be pl a nagy szememek és ahogy te is írtad: pici orr és áll...
2012. márc. 11. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

csípő-derék arányom: 0,66 (58 cm/88 cm)

a melleim mérete kb. egyforma (70B-s melltartó), bár a jobb bimbóudvarom kicsit nagyobb, mint a bal

az arcom elég aszimmetrikus (mikor mosolygok): az egész bal arcfelem feszesebb és jobban tartja magát, a jobb felem nem annyira tud mosolyogni

kicsi az állam, az orrom nagy, de nem széles, hanem profilból nézve kicsit nagy (azért annyira nem, mint Barbra Streisand-nak, csak van az orrcsontomban egy kiemelkedő hullám, azt mondják, olyan nemes, nem turcsi és nem hajlik le)

az ajkaim közepesen teltek, kicsik és formásak

egyébként az egész bal oldalam feljebb van, mint a jobb (pl. vállaim)

Szóval ezt nem tudom elhinni, hogy szebb lenne nálam egy átlagos arcú, ám totál szimmetrikus lány. Főleg, hogy egy ferde mosoly még szexi is lehet.

Szerintem egy vastag, de formátlan száj sem túl nyerő.

Fiatalosnak fiatalos vagyok, babás arcom van, a szemeim nyíltak és kedvesek. Kb. 18-20-nak szoktak nézni, és 23 vagyok.

Amúgy vannak szép számmal aszimmetrikus szépségek... :) (Ezt csak azért mondom, mert ez már annyira elterjedt, csak épp féligazság...)

[link]

Racheal Leigh Cook, Naomi Watts, Shannen Doherty, Owen Wilson, Paris Hilton, Ashley Greene...stb.

Öhm, és gyakran nem egyformák a nők mellei, de ez úgysem feltűnő, mert többségük melltartót hord.


De a válasz: nem vagyok olyan, csak majdnem. :)

2014. aug. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!