Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon nagyon buta kérdés, de...

Nagyon nagyon buta kérdés, de ebből hogy tudnék "kilábalni"?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem látom szépnek magam. Régen mondták is, hogy nem vagyok valami szép. Azóta sokat változtam, de ha pl látok egy képet magamról, egyszerűen kiráz a hideg. Nem bírom elfogadni magam.

Most jön a gyerekes rész: Egyszerűen nem merek közösségi oldalakra kitenni képet mert félek, hogy ha pl kevesen "lájkolják", akkor nem vagyok szép. Tudom, butaság, de ezt nem tudom kiűzni a tudatomból. Ha egy képemet sokan like-olják, úgy érzem szép vagyok, ha kevesen, úgy, hogy nem. Ezt a butaságot hogyan tudnám elűzni a fejemből?


2012. febr. 21. 20:20
1 2
 1/13 mus musculus ***** válasza:
Egyszerű, ne tölts fel fotókat sehová, én se teszem.:D Fölösleges ilyeneken idegesítened magad.
2012. febr. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Érdekes, engem is szépnek tartanak, mégsem lájkolják a képeimet... Talán mert már elmúltunk 20 évesek...

Ne ilyenek alapján állítsd fel az önképedet, nem éri meg.

2012. febr. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Igen, nem kellene akkor feltöltenem, csak ép ezaz, hogy késztetést érzek, hogy elfogadjanak. Elég nehéz.:S

20/L igazad van.:) Nem ez alapján kellene felállítanom:(

Köszönöm a válaszokat!:)

2012. febr. 21. 20:35
 4/13 anonim ***** válasza:

tehetsz felprofilkepet,de belehet allitani h netudjak megkozeliteni,vagy kedvelni.

vagy lajkolgasd teis sokmindenkiet es visszakapod :D

de ezen neparazz,nekem sincs sok lajkom,megis van egy helys pasim :P

2012. febr. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

Nekem is van barátom, azóta nőtt az önbizalmam, de még ígysincs egészséges önbizalmam sajna.:)

Köszönöm az ötleteket/válaszokat!:)

2012. febr. 21. 20:43
 6/13 anonim ***** válasza:

Nekem állítólag élőben szebb arcom van, mint képeken...Inkább természetesebb. Ha nekiállok fotózkodni (ami ritka) akkor, ha kb 50 képből 1 db lesz ami normális, és kitehető ilyen közösségi oldalakra, pedig csúnya nem vagyok (kb 1 éve uaz a képem kint...). A rekord ami lájk volt, az 14 db,egy visszafogott képem volt, azt is a közeli barátaim lájkolták... Nem ez számít, hanem az, hogy milyen vagy élőben, milyen a megjelenésed, és ott hogy mutatsz :) Akik meg ilyen rekord magasságú lájkokat kapnak, azok vajon miért? Mert gondolom kint van a fél mellük, fenekük, csücsörítenek, stb. És képzeld, van egy ismerősöm, aki iszonyat ronda (de tényleg!) és ilyen 60as lájkokat kap... És azért, mert nagy a melle :))) de fejre szegény... Szóval nyugi.. Ja, és nekem is van rosszul sikerült képem, ami spontán kép az mind gáz :D

Amúgy én is mindig meglepődök a lájkolások mennyiségén, volt mikor bántott engem is, hogy miért csak 2-t kapok, de ez jellemző a posztjaimra is, alig lájkolják... Rájöttem, hogy azért, mert komoly témákról posztolok, amikhez az ismerősöm háromnegyede nem ért, szóval verd ki a fejedből a közösségi oldalakat, hidd el, hogy szép vagy, és élőben mutasd meg hogy milyen az egyéniséged!


23/L

2012. febr. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm, és igazad van!:)

CSak rám ugye régebben élőben mondták, hogy nem vagyok túl szép, ezért is volt nehéz.

De teljesen iagazd van, köszönöm szépen! :)

Akkor meg kell próbálnom így hozzáállnom.:) Köszönöm:)

2012. febr. 21. 20:50
 8/13 anonim ***** válasza:

Én elmentem profi fotóshoz...Nem vagyok szép,de tudom, hogy sminkkel,frizurával és egyebekkel tudok jónő és csinos lenni.Minden fotón szörnyen néztem ki,a ruha,a haj és a smink ellenére,aztán végül mikor fotós fotózott,hát k.jó lett az eredmény.Élethű is ráadásul:)Addig sokszor úgy gondoltam, hogy nem én nézek vissza a fényképeken(pl tükörbe totál másnak láttam magam).Ja és képzeld,a 3-4barátnőm aki van,csak ők lájkolják a képeimet.Ezért is van fent max 4 profilképem,mert tehetek fel akárhány képet,senki se kiváncsi rám,max ez a pár barátnőm:)

Szóval nem ezen múlik.Regisztrálj nyugodtan és próbálj olyan fotót találni magadról,ami tetszik neked!

2012. febr. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Teljesen igazatok van ebben :)

Akkor így kell hozzáállnom:)

2012. febr. 21. 20:52
 10/13 mus musculus ***** válasza:
Ez a ronda osztálytársas jelenség ismerős, hozzánk jár egy alacsony, sovány lány, akinek az arca leginkább egy patkányéra emlékezteti az embert, viszont divatkövető és tele tág a haveri köre, ezért minden képére minimum 20 lájk érkezik, ezzel szemben egy szebb, ámde visszahúzódóbb csajéra max. 5 (és akkor sokat mondtam). Nyugi van, nem ez a mérce.
2012. febr. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!