Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez miért van így? Hogy fogadja...

Ez miért van így? Hogy fogadjam el magamat?

Figyelt kérdés

Sose voltam megelégedve magammal. Mindig irigykedve néztem a szebbnél szebb lányokra. Van barátom, mióta vele vagyok nőtt az önbizalmam, de még így sincs meg az egészséges.

Tudom, nem jó dolog az Internet fogságában élni, de irigykedve nézem mások képeit.

Én kitettem egy újat magamról, és eddig összvisz egy ember kedvelte, míg szinte mindenki másét vagy huszan. Csinálhatok mondjuk az arcomról, akkor se érem el azt a mennyiséget, és igen, sajna emiatt is megy le az önbizalmam, pedig emiatt nem kellene.

Ilyenkor bennem van az, hogy a képem csúnya? Vagy én magam?

Mit tegyek, hogy ezt lekűzdjem magamban?


2012. febr. 23. 15:20
 1/4 Pludo válasza:

Megértelek, ezzel sokáig én is így voltam. Nem lehet mindenki egyforma, meg kell találnod önmagadban azt a szépséget, amit mások látnak benned! Mert biztosan van! Nem lehet mindenki toppmodell vagy fotómodell, én sem vagyok az. Keress valami olyan elfoglaltságot, dolgot, amely boldoggá tesz, energiát ad, attól sokkal jobban fogod érezni magad!

Hogy mások képei milyenek, hányan lájkolják, nem kell foglalkozni, nem olyan biztos az, hogy igazán kedvelik. Viszont a te egyetlen v. első kedvelőd biztosan úgy is gondolja!

Bízz magadban még jobban, mert csak így lehet a mai világban talpon maradni! Hajráá!!!

2012. febr. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem privibe megmondhatod a neved es belejollek es lajkolom keped :D
2012. febr. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ismerős ez a helyzet. nekem is megmondhatod a nevedet. :)
2012. febr. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezen te tudsz változtatni, el kell fogadnod magad. Írtad, hogy van barátod, beszéltél már vele erről? Szokott bókolni neked? Mert nem "csak úgy" van veled! Számára van benned valami különleges, ami a többi lányban nincs, hogy téged választott! Beszélj vele erről, kérdezd meg, hogy milyen pozitívumokat lát benned és erősítsd ezt magadban!

Azzal pedig ne foglalkozz, hogy mit lájkolnak, ott mindenki azt mutat magáról amit akar, akinél beakarok vágódni őt lájkolom...stb, megtévesztés az egész! nem részletezem.

Élvezd az életet és a barátoddal eltöltött közös időt. Esetleg találj valami elfoglaltságot, sportolj, tanulj nyelvet, önkénteskedj..akármi..valóságosat!

Kapizsgálod? :D

2012. febr. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!