Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Epilátor használat?

Lányok! Epilátor használat?

Figyelt kérdés
Szeretném megkérdezni, hogy mik a tapasztalataitok az epilátorral kapcsolatban. Nagyon fáj? Vagy csak kicsit? Mennyi idő után kell újra epilálni? Fanszőrzetet lehet/szabad vele eltávolítani? Aki tudja, esetleg a helyes használatát leírhatná! Vagy ha van valami kevésbé fájdalommentes módszer, az is jól jönne. Használat után fáj a leepilált rész (pl. láb)? Kell utána valami hidratálókrémet használni? Köszönöm előre is a segítséget!

2012. márc. 20. 15:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Epilátor első pár alkalomnál fáj. Gyorsan megvagy vele. A szőrrel szemben kell menni és úgy fel a lábra.


Az intim területen nagyon fáj. Több idő kell mire megszokja az ember.

Nekem 2-3 hétig tart a lábon. 1-1,5 hét a hónalj.

2012. márc. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszi! Várom a további válaszokat is!
2012. márc. 20. 16:34
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a karomat, a lábamat és combomat mertem eddig leepilálni. Nekem eléggé fáj ezeken a területeken is, ezért nem merek más terültekre is áttérni. Viszont a fájdalmat leszámítva csak pozitív véleményem van. Tartós, nem erősíti a szőrt (talán kicsit koptatja is).
2012. márc. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én már évek óta epilátort használok, és még mindig fáj... Persze vannak részek ahol kevésbé,és vannak ahol jobban. Nekem a lábamon például a térdhajlatom körül fáj a legjobban, a többi rész kibírható. Hónaljon szerintem ez a legcélszerűbb mert ott tényleg csak minimálisan fáj és mivel kis rész, 1perc alatt kész vagy vele. Nekem itt egyáltalán nem erős a szőr, és nincs is sok. Karon már jóval fájdalmasabb, én eddig kétszer csináltam csak.

Miután kész vagy az epilálással piros pöttyök megjelenhetnek, nekem max 1 óra és elmúlik. Fájni nem szokott,bár első fürdésnél kicsit csíphet. Testápolóval mindenféleképpen kend be, ha elakarod kerülni a kiszáradást.

2012. márc. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én még nem próbáltam (mert nem mertem) de írok, mert engem is érdekelnek a válaszok. De most tényleg, nem gyullad be? Nekem borotválás után lesznek pöttyök amikből néhány be is gyullad és akár egy hétig is ott vannak. De lehet hogy mindenkinél más. Utána ha jól tudom nem szabad krémet tenni, mert az bemegy a kitépett szőr helyére, a bőr alá és úgy nagyobb az esély hogy begyulladjon. Jéghideg vízzel kell megmosni a terültet.
2012. márc. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
szerintem ez egyénfüggő. nekem például szokott fájni, ezért szoktam úgy használni hogy fürdés után, miután kiáztattam a szőröket. eddig csak a lábamon és a hónaljamon próbáltam, utána mindig bekenem testápolóval. epilálás után a napozás nem nagyon ajánlott és van, akinek ha vízzel érintkezik a bőre is érzékeny utána egy darabig. nekem sajnos ha leepilálom nem tartós mivel az én gépem nem a legjobb, csak a végét szedi le. ha veszel, érdemes olyat venni ami a legkisebb, pár mm-es szőrszálakat is kitépi, esetleg vannak ilyen jegelős megoldások..viszont tényleg előny, hogy hamar megvan, és egyszer kell csak megvenni, nem úgy mint a borotvákat, a szőrtelenítőkrémeket stb...
2012. ápr. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!