Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van akinek sikerült rábeszélni...

Van akinek sikerült rábeszélnie a szüleit h tetoválást akar?

Figyelt kérdés
Szóval annyi a lényeg, hogy 23 vagyok, évek óta szeretnék tetoválást, tudom mit és hova, és az egyetlen visszatartó tényező, hogy a szüleim nagyon ellenzik a dolgot. Én meg nem akarom megbántani őket, vagy "csalódást okozni" (vagy hogy fogalmazzak), hogy annak ellenére mennyire nem akarják, csak elmegyek és megcsináltatom, mert nagyon jó a kapcsolatom velük. Tehát az érdekelne, hogy milyen érvekkel lehetne egy kicsit megkedveltetni velük?:)
2012. ápr. 1. 20:10
 1/6 A kérdező kommentje:
tudom hogy nagyon nincs beleszólásuk, stb. úgyhogy az ilyen kommenteket mellőzzük légyszi
2012. ápr. 1. 20:10
 2/6 anonim ***** válasza:
pont 23 éves voltam amikor csináltattam. amikor mondtam, hogy hova megyek idegesek voltak. amikor meglátták elkezdték ocsmányozni! pár hét és pár alkalom amikor látták és mintha mi sem történt volna. ennyi.
2012. ápr. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

én 20. szülinapomkor csináltattam a csuklómra


régebben mondogattam, akkor nagyon ellenezték. "Most" meg fogtam magam, elmentem és megcsináltattam. Egy szót se szóltak, anyu még az EP kártyáját is odaadta, hogy tudjak venni körömvirág-krémet. Azóta van egy a tarkómon is (első csuklón volt), most tervezem a lapockámra, bár azon kiakadt, a vőlegényemnek mondta, hogy meg ne merje engedni :)



szóval szerintem csináltasd meg, mondjuk azért nem mindegy, milyen mintáról van szó meg mekkora.


Mondjuk egy egész hát-tetkó elhiszem, hogy nem tetszene :)

2012. ápr. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

csak egy rövid felirat a csuklómra, de még odáig sem jutottunk el, hogy ezt elmondjam nekik.:)

2012. ápr. 1. 22:57
 5/6 anonim ***** válasza:

nekem is rövid felirat van (utolsó válaszoló)


esetleg próbáld ki, hogy megcsináltatod hennával, majd a reakciót látva eldöntheted, hogy mehet-e rendesen is!

2012. ápr. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

mit dolgozol?A rendőrségnél nagyon ellenzik pl. fel sem vesznek, ha olyan helyen van

Egyébként szerintem mondd el a véleményed és hogy nagyon szeretnéd.Szerintem megengedik, szurkolok!:)

2012. ápr. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!