Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen tetoválást csináltassak...

Milyen tetoválást csináltassak alkarra belülre? Lány vagyok, de túl nőieset nem szeretnék és sárkányt sem. Olyat szeretnék, amely ábrázol is valamit.

Figyelt kérdés
Hosszában van egy halvány heg a kezemen és annak a látványát szeretném eltakarni valamilyen jó mintával.
2012. ápr. 1. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hegre,vagy bármiféle bőrelváltozásra nem igazán tetoválnak,mert a festéket oda szinte lehetetlen beleütni..

Azt,hogy milyen tetkód legyen,azt mi nem tudjuk.Azt neked kell kitalálni,hogy melyik az az ábra vagy bármi ami jelent is valamit,ami egyedi amit egy életen át viselsz majd.

Ha tucat semmitmondó tetkót akarsz,akkor használd a google keresőt.Rengeteg tetoválás van fent,csak ki kell választani olyat ami már ezer embernek is van.

2012. ápr. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pont olyat nem akarok, ami mindenkinek van. Van már egy deréktetoválásom, az elég egyedi, nem tömeges cucc...
2012. ápr. 1. 21:36
 3/5 anonim ***** válasza:

megkérdezhetem,hogy milyen tetkód van a derekadon??és hogy mennyire fájt??

Mert most akarok a csuklómra (életem első tetkója lenne) de félek hogy fájni fog.

2012. ápr. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagy van, fura, macskaszerű akármi. Ki lehet bírni a fájdalmat, csak az enyémet jó pár órán csinálták, mert vastagok és hosszúak a vonalak és a színezés tartott sokáig. A végén bírtam nehezebben, 3 óra után már kínlódtam, mert már az üléshelyzet is kényelmetlenné vált. Szerintem csuklón fájdalmasabb, mert ott érzékenyebb a bőr, de ha nem órákon át böködnek, akkor szerintem ki lehet bírni. :)
2012. ápr. 1. 22:18
 5/5 anonim ***** válasza:
józsi, zsiga etc...
2012. máj. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!