Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csajok, nektek tetszik, ha...

Csajok, nektek tetszik, ha egy srácnak fültágítójavan?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 15. 21:39
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
undorító
2012. ápr. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Sajnos ez marha nagy divat lett, pedig ezt régen a hc-sek hordták, most meg már boldog boldogtalan. Nagyon gusztustalan szerintem, mert a fültágító hordásához stílusosnak kell lenni, nem divatból hordani, ugyanolyan kb. mint a punk taréj. Az is terjed és sok nyálas diszkóson annyira nevetséges. Arról nem beszélve, hogy később komoly plasztikai műtéttel lehet helyrehozni a kitágított lyukat, csak erre senki nem gondol.
2012. ápr. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
szerintem is undorító
2012. ápr. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
elég visszataszító szerintem 23/L
2012. ápr. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
ilyennel szóba sem állnék...
2012. ápr. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem.
2012. ápr. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
NEEEEEEEM! FÚÚJ! UNDORÍTÓ!
2012. ápr. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Ú nekem nagyon nem tetszik.Itt nálunk egyre több mindenkinek (lányoknak és fiúknak is akik menőzni akarnak vele)van és az a szomorú, hogy ma már "mindennel" tágítják a fülüket a tizenévesek.Legyen az toll kupak vagy nyalókapálcika amik persze neonszínűek és ráadásul egyáltalán nem higiénikusak...:/Undorító!
2012. ápr. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint gusztustalan....
2012. ápr. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

jó ég!

megdöbbentem a válaszokon...

nekem akkor jön be, ha kicsi van egy srác fülébe.

találkozgattam egy sráccal, neki mindkét fülébe van (de nem olyan, aminek a közepe lyukas), fekete színű, és nagyon kiemelte a szép kék szemeit. elolvadtam tőle :)


engem abszolút nem zavar sem a piercing, sem a fültágító (ami kicsi), sem pedig a tetoválás. nem ez alapján ítélek meg valakit.

2012. ápr. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!