Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha a nagy többségnek nem...

Ha a nagy többségnek nem tetszik a mű, csak a természetes, akkor miért ezt az utat választják mégis sokan?

Figyelt kérdés
Műköröm, vastag réteg smink, póthaj, műszempilla, műcici és még sorolhatnám. Mindenki azt hajtogatja (itt az oldalon is), hogy a természetes a szép, és ezek a műanyag nők nagyon gázak, mégis úgy látszik, hogy erre van igény, és a nők egyre inkább műanyagból vannak... Akkor most hogy is van ez?

2012. ápr. 17. 13:14
 1/9 Izabell ***** válasza:
77%

:)

Szerintem leginkább azért, mert így magabiztosabbak a nôk. Biztosabbak a sikerÜkben, a vonzerejÜkben. Talán azt is tudják, hogy természetes "szépségÜkkel" nem mennek sokra.

De persze ez csak elképzelés. A valóság más!

2012. ápr. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%

Hazugság.

A természetes SZÉPSÉG persze hogy szebb, mint aki operálás által lett szép. Na de aki ronda volt eredetileg, az nem szebb mégiscsak műtötten?

Az ízléses műköröm, hajhosszabbítás, szolid mellméretnövelés szerintem nem feltűnő. Aki túlzásba viszi, na az már csúnya és az nem is kelendő szerintem.

2012. ápr. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
En nem vagyok ebben a temaban elfogult,nem mondanam,hogy szebb a termeszetes szepseg,vannak gyönyörü "mű" nők,es vannak gyönyörü termeszetes nők,es forditva!22/F
2012. ápr. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy sok nő elégedetlen magával, az nem is a férfiak, hanem elsősorban a média hibája. Amúgy ha megnézed (hála a jó istennek) sokkal több természetes nő van még mindig, mint mű.
2012. ápr. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Hát pl. a szilikon mell addig szép, amíg ruha fedi. Mert azért legyünk őszinték, kib*szott undorító tud lenni fedetlenül egy műtött mell. A műköröm szvsz haszontalan, az inkább a nőket érdekli, mint pl. a cipő. 14 éves lányok szokták az oldalon megkérdezni, hogy vajon melyik cipőjükben fognak jobban tetszeni a kiszemeltnek. Magukból indulnak ki, és azt gondolják, hogy van jelentősége a cipőnek. Én is a természetes mellett helyezem el álláspontom, hozzátéve, hogy vannak azért csúnya esetek, amikor a műtét szépít a helyzeten, még ha a fedetlen állapotot is hozzászámítjuk. Ez hasonló dolog, mint hogy a férfiaknak meg schwarzeneggerhez kellene hasonlítaniuk, hát senki se gondolhatja komolyan ezt, életellenes baromságokat nem szabad figyelembe venni és kész. Akinek arra van esze, hogy egész nap ahelyett, hogy dolgozna, tanulna, inkább gyúr, vagy pedig egész életében a barbie kinézetet hajszolja és öl bele csomó pénzt, az tegye, de maradjon a sarokban, és főleg kussban.
2012. ápr. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
45%
mert a férfiakat jobban izgatják a ribancok, mint egy normális lány. de szerencsére eddig akárhol voltam, a párok 98%-a normális lány-normális fiúból állt. a maradék 2% meg úgymond ez az "aljanép".
2012. ápr. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
17%
Mert meg akarnak felelni amivel semmi probléma sincs kifejezetten kedvelem a műmelleket semmi probléma nincs ezekkel a nőkkel!
2012. ápr. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

A délamerikai dzsungelban hiába szép egy indián nő, ha csapzott, kócos, piszkos és rongyokban jár.

Egy jó frizura, leheletnyi smink, csinos ruha, ápolt külső hozzátartozik az igényes megjelenéshez.

Ha valakinek ez kevés és továbbmegy, hát tegye.

Felnőttek vagyunk, dönthet.

Az eredmény néha jó, néha nem, de ha Ő örül neki, akkor rendben van a dolog.

Már, csak azért is, mert nekünk akarnak vele tetszeni...

2012. okt. 6. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Kóboráramszelidítő válasza:
Most ez a divat. A kislányok, amikor felnőtté cseperednek azt látják, hiszik, hogy úgy felnőttes, ha mű és színes a köröm. Pedig pont, hogy őszintének maradni könnyebb és egyben nehezebb is... és ott természetes a köröm szerintem. A szépnél nem kell szebb.
2022. nov. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!