Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Epilátor ügyben segítenél?

Epilátor ügyben segítenél?

Figyelt kérdés
Van egy közel 20 éves epilátorom, nincs igazából semmi baja, csak fogalmam sincs, hogy a mostani epilátorok mit tudnak, hogy érdemes-e lecserélnem. Egyetlen baja, hogy nagyon hangos. Valaki tudna javasolni valamilyen konkrét készüléket illetve egyéb tapasztalatokat megosztani? Múltkor a boltban láttam epilátorokat, és csodálkoztam, hogy 8000-34000 ig volt kapható, kérdem én, hogy egy 34 ezres mit tud?
2012. ápr. 18. 15:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Én 17 ezerért kaptam. Masszírozó gyöngyök vannak rajta és fújja a hideg levegőt is. Több fejet cserélhetsz rajta: radírozót, rendes epilálót- erre tudsz 2 féle tartozékot tenni. Az egyikkel a bikini vonaladat, a másikkal a hónaljadat tudod könnyebben szőrteleníteni. Van hozzá kis kefe a tisztításához is. 2 sebességgel megy- az egyikkel a lábadon a másikkal a bikinivonaladon és a hónaljadon tudsz könnyebben végigmenni vele. Hangosnak elég hangos gép.

Mikor kaptam láttam olyat is, aminek nincs semmi extrája, leszámítva, hogy csendes.

2012. ápr. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!