Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek ki a szebb? (ez...

Szerintetek ki a szebb? (ez lanyokra tartozik foleg)

Figyelt kérdés
Szerintetek ki a szebb egy sovanyabb de magasabb ember vagy es alacsony es egy kicsit koverebb.Na most en 14 eves vagyok es 1m 79 vagyok.Csak az a baj,hogy sovany.De miert? pedig annyit eszek mint egy diszno,de nem hizok.

2012. ápr. 24. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:
sztem az a jó, ha vékonyabb és izmos is kicsit
2012. ápr. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez teljesen relatív hogy kinek milyen alkat tetszik.Én 173cm vagyok,és nekem is sovány az alkatom.Egyre több fiúnak tetszenek a magas sovány lányok.

A hízásról annyit hogy jobb ha elfogadod magadnak olyannak amilyen vagy.Próbálkoztam hízókúrákkal is,de nem sikerültek.

Inkább elkezdtem sportolni.Ha nem tudsz hízni legalább izmosodj.Attól ne tűnsz annyira vékonynak.Sportolsz valamit?

2012. ápr. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Még fejlődésben vagy. Nem kell parázni. És étkezz egészségesen azért. Nem az fogja eldönteni, hogy fogsz később kinézni, hogy most mennyit eszel, hanem hogy mennyire étkezel egészségesen.
2012. ápr. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a sovány szexi
2012. ápr. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
én a gebéket szeretem :D 21/L
2015. júl. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!