Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Gáz, ha egy lány nem szőrtelen...

Gáz, ha egy lány nem szőrteleníti a karját?

Figyelt kérdés

Nem szőrös csak ami alap, vagyis természetes.

Nemet, kort is írjatok!


2012. máj. 1. 15:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem sötét és nem látszik akkor minek? és se szörtenenitem 23L
2012. máj. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%

szerintem az a gáz, ha valaki igen (persze, ha már szinte férfias szőrzet van a karján, akkor indokolt). lassan már mindenhol szőrtelenek leszünk, azon sem döbbennék meg, ha egyszer csak kitalálnák, hogy az egész arcunkat gyantáztatni kell, mert ugye ott is vannak pihék..

L.18.

2012. máj. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
en nem szortelenitem a karom. nem feltuno. errol az a velemenyem ha vki ezert bem all velem szoba az nem az en szegenysegi bizonyitvanyom.18L
2012. máj. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
hhha nagyon férfias akkor az, egyébként meg sok ismerősöm hagyja a karján a szőrt, vagy maximum ha nyáron kezd vele valamit. én pl. utálom a szőrt mindenhol, szóval gyantázom.
2012. máj. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha vkinek normális mennyiségű, pihés szőr nő a karján, akkor nem ciki, és felesleges is.

Nekem hormonprobléma miatt erős, sötét, viszonylag sűrű szőrzet van a karomon, így muszáj leszednem. Nem érzem jól magam, ha szőrös, mert nagyon látszik.

2012. máj. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem gáz, szerintem csak akkor kell ott szőrteleníteni, ha már férfias, vagy nagyon sötét
2012. máj. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én sem a karomon, sem a combomon nem szőrtelenítek. egyszerűen lusta lennék hozzá. ez már nagyon macerás, és felesleges is. Fehér a bőröm, de a szőrök középszőkés színűek és vékonyak.

Egy-két lánynak akiknek fekete vastag szőrük van, na elég kellemetlen.

30N

2012. máj. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!