Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne a dobolást...

Hogyan lehetne a dobolást (zenélést) tetoválásban megörökíteni, ha nem akarok egy egész dobot?

Figyelt kérdés

A 2 nagypapám emlékére szeretnék tetováltatni. Egyiküknek egy átlőtt szív volt az alkarján(még az a régi, kék tintás), ugyanazt szeretnék én is, természetesen szépen kidolgozva, csak máshová. A másik nagyapám 20 évig dobolt egy zenekarban munka mellett, csak örömből. Ám nem tudom hogyan tudnám ez utóbbit megörökíteni. Dobverőkre gondoltam, de azok nem túl felismerhetőek. A hangjegy elég snassz. Mindenképpen egy tetoválásban szeretném a kettőt, de mindkettő önálló legyen, így pl nem szeretnék egy dobot, amin egy átlőtt szív van vagy ilyesmi.

Köszi az ötleteket.


2012. máj. 14. 18:23
 1/3 anonim ***** válasza:

a szív dobverővel legyen átlőve

nem poén

2012. máj. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
gondoltam már erre is, de az nem tökéletes másolata a nyíllal átlőtt szívnek, így talonba tettem az ötletet egyelőre.
2012. máj. 14. 18:41
 3/3 anonim ***** válasza:

És ha a nyíllal átlőtt szívbe ritmus lenne berajzolva? Nem tudom, mi a rendes neve annak, ti, meg tá, meg ilyesmik... elvégre a dobolás a ritmusról szól.

Vagy a szív alá, sormintának, és akkor az külön is van, meg egyben is.

Tudom még javasolni, hogy keress meg egy tetoválót ezzel, nekik rengeteg mintájuk van, értenek is hozzá, és azokból tudsz ötletet meríteni.

2012. máj. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!