Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » EMOnak akarok öltözni Bolond...

EMOnak akarok öltözni Bolond Ballagásra, ötlet? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nem, nem azért mert utálom és gúnyolni akarom őket, sőt..szval olyan válaszolók, akik csak piszkálódni járnak ide kíméljenek.. -.-

Szval, igazából a ruhával lenne gondom, mert semmi ilyen cuccom nincs mivel kisvárosban lakunk, és nem sok lehetőségem van felmenni Pestre meg ilyen helyekre..(max Nyíregyháza) (meg nem is vagyok vmi vékony csaj ><)

szval van vmi ötletetek?



2012. máj. 26. 12:32
 1/3 anonim ***** válasza:
hobbi boltban vegyél szegecseket:) Ezt rakd rá fekete felsőre, fekete szoknyára .D valami fekete mit tom én pl.: fekete cipőfűzővel tekerd körbe, mint egy karkötőt a kezeden. Vegyél fel egy torna cipőt alá emg egy hosszú szárú fekete zoknit:)
2012. máj. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
szoknya kilőve, az nekem nem áll jól >< de köszi :3
2012. máj. 29. 19:02
 3/3 anonim válasza:

EZT MOST SÉRTÉSNEK VETTEM !!!


BY:emogirl

2013. dec. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!