Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ismerősömn lábán enyhe viszere...

Ismerősömn lábán enyhe viszerek vannak, már sok krémet használt, de egy sem vált be. Régen még terhesen a védőnő ajánlott krémet és bevált, eltüntette a viszereket s a lába sem fájt, sajnos a krém nevére már nem emlékszik. Milyen krémet használjon?

Figyelt kérdés
2012. máj. 26. 23:51
 1/5 anonim ***** válasza:
68%

Esetleg arra emlékszik, hogy milyen volt a doboz vagy a krém csomagolása? Milyen volt az állaga, gél, vagy krém, milyen volt az illata?

És miket próbált ki, amiről kiderült, hogy nem az a krém volt az?

2012. máj. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A krémmel kapcsolatban annyira emlékszik,hogy enyhén hűsítő hatású, színtelen, zselé szerű tehát átlátszó,gyorsan beszívódó krém.
2012. máj. 28. 21:12
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Talán Lioton vagy Venoruton gél. De szerintem patikában kérdezd meg, mert biztos nem sok minden adható terhességben, ők biztos többet tudnak tenni az érdekedben.
2012. máj. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 TappancsMancs ***** válasza:
Szerintem is irány a gyógyszertár és kérdezgetni és mutassák meg végig és hátha felismeri. Ha mégsem én talán még a kórházba is visszamennék és megkeresném a védőnőt. Ez megérne ennyit.
2013. júl. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Kiderült hogy mi volt pontosan a krém neve,fontos lenne ,mert nekem is hasonló a problémám,é segy gél sem tüntette el az ereket a lábamról
2014. aug. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!