Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Le akarok szokni! Már csak az...

Le akarok szokni! Már csak az a kérdés: HOGYAN?!

Figyelt kérdés

Előszöris, nem cigiről van szó, egyenlőre csak a körmömet rágom!:D Szóval a baj az, hogy nagyon gyakran, és hogy ha mondjuk be is van festve a körmöm, akkor sem zavartatom magam...simán lerágom!:( tudom, hogy nagyon ronda szokás, meg én sem szeretem, csak nem tudok mit csinálni. vagyishogy tudok: leszokni! csak tippeket szeretnék, hogy hogyan:) előre is köszönöm a válaszokat!!!

(Az egyik barátnőm a bőrét rágja, a körme körül. Arra van valami "gyógymód"?:) előre is köszi!)



2012. jún. 1. 13:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én kiskoromban rágtam valószínűleg a szüleim válása miatt, mostanában meg a vizsgáim miatt. Nálad is vagy a stressz vagy esetleg az unalom szüli ezt! Neked a lakkozás bevált, mert sajnálom, mikor olyan sokat dolgoztam vele :))

Amikor arra készülnél h rágcsikálj, akkor egyél valamit, vagy birizgáld a hajad, vagy játsz valamivel ami a kezed körül van, végülis mindegy, csak tereld el a figyelmet erről a "kényszerről"!!

A bőrnek a rágása talán még rosszabb, mert komoly fertőzést is összeszedhet a barátnőd, mert ott nagyon érzékeny a bőr, és mindenhez hozzáér.

Remélem kicsit tudtam segíteni :S

2012. jún. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt csináltam kis koromban, amíg nem vett anyukám egy körömlakkot, ami nagyon nagyon keserű ízű volt fúúúúúj. deirekt erre készült az AVON terméke. Ahogy hozzáért a szám, érztem az ízét. El is ment a kedvem a rágástól, és bőrre is lehet kenni, mert átlátszó
2012. jún. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az is egy megoldás, ha bekened a körmeidet vékonyan valamilyen krémmel, és amikor rágnád, megérzed az ízét, ami elveheti a kedved. Amúgy fontos az önuralom. Ha elhatározod, hogy leszoksz róla, akkor jusson eszedbe mindig amikor rágni támad kedved, és hagyd abba a rágást. Légy tudatos.
2012. jún. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%

Velem is ez van! :)

8 évesen kezdtem el rágni, és egyszerűen nem bírok leszokni. Én is lerágom ha ki van festve, de én még a körömlakkot is lerágom róla. Bocsi, hogy offolok, csak engem is érdekelnének a válaszok. :) 14/L

2012. jún. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#1: Persze, hogy tudtál segíteni!:) Valószínűleg tényleg a stressz, mert volt már, hogy nyáron le tudtam szokni egy kis időre. Eddig nem is gondoltam arra, hogy mennyi időt töltöttem el lakkozással!:D Szóval nagyon köszönöm!:)

#2: Én eddig csak sima körömlakkal próbálkoztam, de majd szétnézek ez ügyben, és kipróbálom a keserűt, köszönöm!:)

#3: Igazad van, bekenem krémmel is! Erre sem gondoltam eddig!:D Köszönöm szépen, ügyelni fogok rá!:)

#4: Semmi gond, jó tudni, hogy nem vagyok ezzel egyedül!:D

2012. jún. 2. 09:48
 6/6 anonim válasza:
Én is kiskorom óta rágtam. 13 évesen elhatároztam hogy többet nem rágom,egy ideig sikerült is de visszaestem... A 14-hez közel mégegyszer megpróbáltam és tartom magam. Szép körmeim lettek és szerencsére rendesen nőnek,nem károsodtak annyi rágástól egy cseppet sem. 14L
2013. máj. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!