Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért olyan híres az olasz divat?

Miért olyan híres az olasz divat?

Figyelt kérdés
2009. júl. 2. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
sok híres, nagy divattervező olasz, emaitt sok luxusmárka is: Armani, Versace, Dolce&Gabbana, Cavalli, Gucci... és még sorolhatnám
2009. júl. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Valóban a sok tervező miatt is. De nekem vannak olasz ingeim és láthatóan igényesebb mint amit bárhol máshol gyártanak. Sokkal divatosabb, van benne valami különleges, nem olyan mint amit máshol kapsz.

Gondolom ez is közrejátszik...

2009. júl. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ja és az olasz cipők is csodálatosak :)

Szerintem van bennük valami extra, ami a többiben nincs meg. Ezért lett felkapottabb. Vagy nem tudom...

2009. júl. 4. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
50%
MERT RAJ
2009. júl. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
nos, ha így kapásból felsorok "pár" olasz (nekem hazai) világmárkát...észrevehető, hogy elég sok van belőlük, valószínűleg mert a minőségük olyan, így az emberek jobban felkapták őket... /Armani, Dolce&Gabbana, Gucci, Roberto Cavalli, Prada, Bulgari, Fendi, Ferrari, Fila, valamennyire a Benetton, Salvatore Ferragano, Max MAra, Valetino, Laura Biagiotti, Renato Balestra, Robbo Barocco, és azt hiszem most abbahagyom, de van bőven...:D és mind egytől egyig hibátlan minőségűek. Ha veszel egy darabot, egy életre jó, nem olyan, hogy "jaj, a lila kiment a divatból".
2009. okt. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Olasz cuccok mindig is élvonalban voltak divat terén,öltözködésben is,sportkocsikban is, meg egyébben. MErt brutálisan jól néznek ki,stílusosak,vagány jellegüek, olyan igazi extra dolgok, de úgy hogy nem vállnak giccsessé. Olasz divat mindig is olyan vérpezsdítő,hivalkodó volt,mint amilyen a temperamentumuk is. Szerintem nyerő.
2010. szept. 23. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!