Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Narancsbőrös, göcsörtös,...

Narancsbőrös, göcsörtös, löttyedt combok, hogyan lehetne ettől megszabadulni?

Figyelt kérdés
Hosszú vékony combjaim voltak szülések előtt, hiába ugyanannyi a súlyom, mint a babák előtt, a combom nagy, vastag, hepehupás, tele behúzódásokkal, narancsbőrrel. Van valami tippetek arra hogyan lehete ezen segíteni?

2012. jún. 22. 22:01
 1/5 anonim válasza:
100%
Sok sport és víz. Valószínűleg azért ugyanannyi a súlyod mert az izmot felcserélte a zsírszövet de ezen mozgással lehet segíteni :)
2012. jún. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a váaszt!


Milyen sportot ajánlanál? Víz alatt mit értesz? Lehet, hogy nem elég a folyadékbevitelem?

2012. jún. 22. 22:21
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

tornázz lábra és fenékre vannak ilyen gyakorlatok a neten pl nem is kell menned fitnessre meg ilyenekre de a vibro szolárium nekem bevált mondjuk én nagyon kicsit voltam olyan és 4 használat után megszűnt teljesen és nem is mozogtam mellette ez a kettő tuti bevállik http://www.youtube.com/watch?v=_MP9DTC-mMs

én ezeket csináltam és jó

2012. jún. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is szenvedtem a zsírpárnáktól,úszógumitól,narancsbőrtől.De már eltűnt minden!

Leírom én hogy és mivel fogyok,aztán majd lehet válogatni.Elég sok mindent csinálok,mert már kétségbeejtő volt a látvány,amit a tükör mutatott.Főleg a has,fenék comb.És pláne a narancsbőr a combomon,fenekemen. És azt mondtam elég!!!Semmi más nem kell hozzá,csak odafigyelés,akarat (hogy tényleg akard!) és kitartás.Ha ezek megvannak,sikerülni fog,hidd el nekem!És túl gyorsan nem jó fogyni,mert akkor a bőr nem húzódik vissza és megereszkedik,csíkozódni kezd.Az ideális 1,5-3 kiló havonta.És az marad tartós(nem a gyors fogyás,aztán jön a jo-jó effektus és visszajön hamar,vagy még több jön vissza).


1.Én a reggelt(kávé,cigi előtt)vízzel kezdem.Felkelés után megiszok 1-2 dcl vizet.A víz nagyon fontos.Tudom,hogy unalmas már ezt hallgatni,de igazuk van.Az pucolja a szervezetet,viszi ki a méreganyagokat(mert a vizelettel,széklettel ürül ki a szervezetből a méreg,lerakódás). Legjobb az ásványvíz,abból is a mentes,vagy,enyhén széns.Én az olcsóbbat iszom.2-3 litert naponta.Vagy csapvizet.Belenyomok 1 citromot. Vagy csinálok Sassy vizet.Már cukor nélküli vizeket iszom egész nap.Zöld tea is jó. Most vettem próbálni Norbi Update szirupot.Az még elfogadható áron van.De kinek mire futja persze.


[link]


Aztán gyümölcsöt eszem. Az nagyon jó,ha valaki azzal kezdi a napot.Beindítja az anyagcserét.Vagy turmixot iszok.1-2 dcl tejjel és gyümölccsel.Nálam a menő a banán reggel.De mindegy amúgy. Ki mit szeret.


2.Vákuummasszázs harangot.

[link]


Én vettem ilyen cuccot.Olvastam ilyen narancsbőr elleni vákuumos dolgokat,de én ezt választottam.Tényleg jó.Úgy kell csinálni,hogy azért érezd,hogy fájjon,de ne túl erősen.Én combon,fenéken szoktam,és néha napokig lila,zöld foltos vagyok tőle.De pár nap alatt elmúlik.Zsírlerakódásra,narancsbőrre nagyon jó.Heti 3-szor(nem szabad túl sokszor)átmasszíroztam magam vele,babaolajjal,hogy csússzon.5-10 percet.


3.Narancsbőrre még csinálom a hideg-meleg váltó zuhanyt.Zuhanyozás után párszor váltogatom a hideg-meleg vizet.Hideggel kell befejezni.Kellemetlen,de meg lehet szokni.És szoktam a lefőzött kávé zaccal átdörzsölni a combom,fenekem.Ez is beindítja az anyagcserét,vérkeringést.


4.Szoktam inni almaecetet is.De nem viszem túlzásba.


[link]


Vagy aloe vera növényem van,és azt ásványvízbe,teába.Cukor nélkül.


[link]


Ezek is jó méregtelenítők,zsírégetők.


5.Az étkezés:

A zsírpárna,a narancsbőr a sok cukortól,zsíros kajától,méregtől van.Tárolja a szervezet,mert nem tud megfelelően kiürülni mind és lerakódik(ez a narancsbőr).Olvastam,hogy ami zacskóban,konzervben van,az mind méreg.És igaz.Tele van mindenféle adalékokkal,tartósítószerrel,ilyenekkel.Kerülöm már ezeket.Próbálok itthon készíteni mindent,többször eszem naponta kevés adagokat.Ez jobb,mintha valaki 2-szer eszik naponta.Attól nem fogy jobban,csak lelassul az anyagcseréje és jobban raktároz a test.Eszek én mindent,csak kevés adagokat,sok zöldséget,gyümölcsöt(az mind méregtelenítő,tisztító).Kenyeret is már csak egy szeletet egy evéshez.Régen sokat ettem,ezért is volt nagy hasam,mert kitágult a gyomrom.És minél többet eszel,annál jobban tágul,többet hízol,raktároz a szervezet.Most már szűkül nekem,le is ment a hasam és kevés adagtól is jóllakom.Hozzászoktam hamar ezekhez.


6.Mozgás:

Az is fontos persze.Én vagy naponta,vagy heti 4-szer legalább mozgok.Nekem van Crosstrainer-em.Részletre fizetem.Ezt választottam,mert olvastam,hogy kímélő,(nekem ilyen kellett,mert gerincproblémáim vannak) és átmozgat mindent.De persze ki mit szeret csinálni,mivel szeretene zsírégetést végezni.Fő hogy intenzív mozgás legyen,a pulzus 130-140 körül,közt legyen.Ez a zsírégető.


[link]


Azon is szoktam nyomni,jó zsírégető,20-30 percet legalább.Vagy többet.Mikor hogy esik jól.De kombinálom Rubint Réka –Van öt perced? 1.-2.-3.-részekkel.Mert ahhoz,hogy fogyjak,nem elég csak zsírt égetnem,az izmot is kell növelni.Mert ha nem ,akkor az izom leépül.Ha pedig csak izmot növelek,attól a zsírpárna nem tűnik el.Nem érek vele semmit,mert a zsír alatt nem látni az izomnövekedést,csak még jobban kitolja a zsírt.Úgyhogy mindkettő fontos,kombinálva a legjobb.

Szóval én ezeket szoktam.Eleinte nehéz volt,de aztán megszoktam.És most már tudom megéri. Kis akarat,odafigyelés és a végeredmény megéri.2 hónapja kezdtem neki,az első hónapban nem is mondanám,hogy sok eredményt láttam(rá kell állni a szervezetnek is a dolgokra).Aztán utána elindult.És szépen ment le minden.Szóval az első pár hetet kell kitartani,aztán már tuti lesz változás!(És persze függ attól,hogy mennyi felesleg van,de szép lassan mindenkinél elindul a változás)És onnantól már könnyű,mert örömmel tölt el a változás látványa és kedvet kapsz hozzá,hogy folytasd.Én így voltam.

És én amúgy eszek mindent,kevés adagokat.Mert amúgy a szervezetnek kell mindenféle kaja.De sok zöldséget,gyümölcsöt iktattam be.Több halat,barna rizst,csirkemellet,joghurtot,zabpelyhet eszek,mint régebben.Több ilyet,ami nem hizlal úgy.Ha utána nézel a neten a nem hizlaló kaják után,és kiválasztgatod magadnak,amit szeretsz,meg tudnál enni,akkor ezekből próbálj egy heti étrendet kialakítani,hogy minél több olyan kaját egyél,ami nem hizlal.És kevesebb olyat,ami hizlal.Aztán néha nálam is bemegy a pizza,cukros üdítők,édesség,csoki,moziba McDonald’s,pop-corn.Nem bírom én sem ki mindig.De azért általában betartom a dolgokat és odafigyelek.De azért nem is szenvedtetem magam annyira.Azt nem tudnám csinálni,hogy se kenyeret,se lisztet,se cukrot,se semmit,csak zöldséget,gyümölcsöt.Nem is szabad.Csak kicsit oda kell figyelni ezekre a dolgokra.Mondjuk chips,meg ilyesmi nincs.Akkor inkább pop-cornt kell enni.Az kevésbé hizlal.Valamennyi édesség is kell(persze keveset és ritkán),mert a vércukor szintet azért rendben kell tartani.És estére is lehet enni,csak valami könnyű,nem hizlalókat kell megpróbálni.Lefekvés előtt 2 órával kell legalább befejezni az evést.De nálam is van úgy,hogy később sikerül lefeküdnöm és megéhezem.Olyankor gyümölcsöt,joghurtot szoktam.Aztán néha napokig nem tornázom.Most is pld. a héten nem tornáztam,nem tudtam,de nem jött vissza semmi kiló.Szerintem ha valaki nem is mozog sokat,de odafigyel a kaja,víz bevitelre,akkor az is sokat segít.De azért mozogni is kell,mert akkor sokkal jobban hatásos a dolog és hamarabb lesz változás.Nagyon sokat olvastam mindenről(fele hülyeség volt),de kértem tanácsokat szakértőktől.És be is vállt.Meg lett nálam az eredménye a kitartásomnak.Nincs zsírpárna,narancsbőr(ami szinte 3-4 hét alatt eltűnt nálam,persze mindenkinél máshogy van biztos,de idővel mindenkinél lesz eredmény).Azt tanácsolom mindenkinek,hogy legyen kitartásotok,akaraterőtök és higgyétek el meg lesz az eredménye,eltűnnek a felesleges dolgok!

2012. júl. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
...
2022. máj. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!