Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nők! Van köztetetek olyan aki...

Nők! Van köztetetek olyan aki nem borotválja a punciját, csak ollóval megrövidíti a szőrt?

Figyelt kérdés
Jobb így mint teljesen kopaszon?
2012. júl. 11. 09:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a legkényelmesebb a fazonírozott. :) Régebben azért hagytam picit(!) nagyobbra (ne nagyot érts alatta!) mert a pasimnak az jött be jobban.


Csinálta az orált is, minden, de az ő "kérése" volt, nőiesebbnek, felnőttesebbnek találta. De kényelmetlenül hosszúra nem hagynám (magam miatt). Teljesen csupaszra sem. A minimum: egy kis csík.:)

2012. júl. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%

Igen, én is így csinálom.

Csak a bikinivonalnál szedem le teljesen, a többi részt csak rövidre nyírom (0,5-1 cm).


Volt nekem is csupasz időszakom. 17 és 21 között.

Gyűlöltem amikor nőtt vissza és viszketett, plusz nehezebb volt nyilvános WC-ben célozni. :)


Higiéniával így sincs gond, orálban is bőven van részem (konkrétan a célterületen úgysem szőrös).


27/N

2012. júl. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én :D
2012. júl. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

Úgy kezdtem hogy csak ollóval rövidebbre vágtam, nem akartam borotválni, de jobban szerettem volna ha csupasz. Aztán vallási okokból leborotváltam és 100x jobb, undorodom a szőrtől.

20L

2012. szept. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én leborotválom csak egy kis csíkot hagyok és utána azt szoktam ollóval igazítani. minden máshol teljesen csupasz.
2012. szept. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%
én nem merek hozzányúlni, így még ollót sem használok
2012. szept. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én fazonra nyírom :D
2013. nov. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én csupaszra szoktam. A pasimnak ez jön be.
2013. nov. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!