Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem vagyok a "fiúk kedvence",...

Nem vagyok a "fiúk kedvence", inkább csak haverként tekintenek rám, és meg fogok változni. Ötletek, tippek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Sose tartoztam a szép lányok közé, inkább a fiúk úgy viselkednek velem, mint egy haverral. Nsgyon rossz nézni, hogy egy szebb kisugárzású lánnyal pedig sokkal kedvesebben viselkednek, mint velem, ezért elhatároztam, hogy megpróbálok én is lány lenni a szemükben. Nincs semmi önbizalmam, főként a kinézetem miatt, mert túlsúlyos vagyok és így nem merek divatosabban öltözködni. A hajamon is szeretnék változtatni, mert az se tetszik, és szeretnék többet adni magamra (kozmetikus, smink). Azon vagyok, hogy szeptemberig fogyókúrázok és sportolok (nehéz lesz, mert 1 hónapja volt térdműtétem, de hamarosan szabad szobabicikliznem, hátha az ér majd valamit), beszerzek néhány divatos ruhát, és az új tanévben többet adok majd magamra. Van valami ötletetek esetleg, hogy mit kéne még tennem, vagy van itt olyan, akire ugyanígy tekintenek?



2012. júl. 16. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
képet tudnál mutatni?
2012. júl. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A suliba én új lányként kerültem be, és MINDENKI utált az osztályban. De az egyik sráccal összehaverkodtam, ő pedig bemutatott a haverjainak. Nah innentől kezdve cs mi négyen (3 fiú+én) lógtunk mindig. Az egyik srác volt közülünk az "álom srác" a haverok közül, és nekem is bejött. De ő nem akart bnőt, mindenkire haverként tekintett, de nagyon zavart, h egy csaj ott legyeskedett körülötte...

Nem változtattam semmin, jófej vtam velük, benne vtam minden hülyeségbe. :) magamat adtam.

Nah, egy éve enyém a srác!!!! :D

2012. júl. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

előző nagyon tetszik :333

Sztem tök jól elhatároztad. milyen a hajad?meg kort irhatnál lécci

2012. júl. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

18 vagyok. És miért pont a hajam érdekel :D?

De amúgy kb ilyen:

[link]

2012. júl. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A legfontosabb a kisugárzás. Ha elfogadod magad, akkor olyan kisugárzásod lesz, amire tapadnak a pasik. Van pár molettebb ismerősöm és egyszerűen már az a bajuk, hogy minden pasi élete párjának akarja és költözzenek össze és elvenné feleségül stb (amivel nincs is semmi gond, na de nem 1-2 hónap után). Én a 30-as korosztályról beszélek most egyébként. És van pár molettebb ismerősöm aki gátlásos és a pasik szó szerint undorodnak tőlük. Pedig nem is csúnya egyáltalán. Tehát a lényeg az önbizalom. De ezt nehéz felépíteni természetesen.

Én ajánlanám Neked a pin-up stílust, mert ez kifejezetten jól áll molettebb nőknek, már abban a korban vagy, hogy bevállalhatod szépen lassan. Először csak egy masni a hajba, aztán valami pöttyös ruha, aztán valami szép piros színű kiegészítő, aztán pár magassarkú és szépen lassan felépíted a saját stílusod. És ezzel meg is jönne az önbizalmad. Ja és minél több szoknya és ruha!

Én ilyen stílusú ruhákat veszek már jó ideje és nagyon nőies, bájos, kecses és mindenki megdícséri. Az Orsayban sok ruhát szoktam venni.

Hidd el, ha tudatosan igyekszel csinosan öltözni, egy idő után az agyad is elhiszi, hogy csinos vagy!

Sok sikert!

2012. júl. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!