Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mostanában a lányok miért...

Mostanában a lányok miért hordják a könyökhajlatban a táskát? Nem kényelmetlen nekik?

Figyelt kérdés

2012. júl. 26. 18:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

Mert úgy jobban lehet mutogatni. :D Hát biztos kényelmetlen, főleg ha nehéz as táska. Amúgy én sose hordom úgy...

18/L

2012. júl. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
43%

Mert most ez a divat a pláza pudliknál..

dettó..én sem hordom úgy..:D

2012. júl. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Mert Victoria Beckham is úgy hordja.
2012. júl. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%

Eleinte én is úgy voltam vele, hogy jajdegáz. Főleg az a pipiskedő kéztartás hozzá és a "személyiség" ami általában ehhez társul :) Bár ez nem csak mostanság van, régóta megfigyelhető a kis hölgyemények ezen szokása ;)


De amúgy...tudjátok, rájöttem, hogy télen mennyivel jobb ott hordani :D Mert nem kell a vastag kabátomra erőltetnem egy válltáskát, ami csúszkál ide-oda, hanem vettem kisebb fogantyúsat, ami tökre passzol oda. Nekem nem húzza le, meg nem kényelmetlenebb, mint más viseletnél, de nem is szoktam azért nagyon megpakolni a tatyijaimat :) De olyan is van, hogy simán kézben viszem. Mondjuk én nem vagyok kinézetre sem az a plázás valaki, inkább visszafogott és letisztult a stílusom.

Nyáron ezt a szokásomat elhagyom, ilyenkor mindig pici kis táskákat viszek magammal, vagy néha olyat, ami keresztbe-pántos. Amelyik jobban illik a ruhámhoz épp :)

2012. júl. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
61%
Néha én is így hordom,nyáron sokszor melegít a táska:D Egyszerűen néha kényelmesebb így.Nem hinném,hogy valaki pont ettől lenne plázacica...
2012. júl. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsit csak menőzésből(ezt én is kérdeztem a barátnőimtől és ő csak ezért....),Amúgy én is így hordom,de csak azért mért nagyon kényelmes:D
2012. júl. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%
Nem kényelmetlen.Sőt,szívem szerint úgy hordanám,csak akkor olyan hülyén érezném magam,hogy mindenki plázp*csnak tart..
2012. júl. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Jelenlegi táskámnak elég kis fülei vannak,szóval hülyébben is nézne ki meg kényelmetlenebb is lenne a vállamon hordanám.Szóval én is a könyökhajlatban hordom és egyátalán nem kényelmetlen,észre se veszem,hogy ott van:D

Néha én is úgy érzem,hogy p*csás,de hát na így nekem tök kényelmes:d

2012. júl. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egyetértek az ötössel. Valamikor azért hordom úgy a tskát én is, mert nagyon megvan pakolva, vagy nem lehet vállra tenni, attól még nem lesz plázacica...
2012. júl. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
47%

Kis T-rex-ek. :D

Nagyon gáz, mikor így libegnek végig, mert azt hiszik, hogy ők ettől mekkora nők. :D

2012. júl. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!