Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Annyira nem szeretem a külsőme...

Annyira nem szeretem a külsőmet, hogy miatta emberek közé sem szívesen megyek. Nem igazán beszélek erről, de már egyre gyakrabban megjegyzik az emberek, hogy hallgatag vagyok, volt aki furcsának is nevezett. Mit tegyek, nem tudom elfogadni magam?

Figyelt kérdés
2012. aug. 4. 18:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz azzal hogy mások mit mondanak, a külsődet meg változtasd meg olyanra amilyet el tudsz fogadni. Nekem is folyton azt mondják hogy hallgatag, zárkózott vagyok (ez azért van mert nem jártatom feleslegesen a számat), engem is furcsának tartanak, de magasról lesz@rom, gondoljanak mondjanak amit akarnak, nem érdekel. Ilyen egyszerű.
2012. aug. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előzővel. Ne törődj senkivel, ha te ilyen vagy hát ilyen vagy. Én is hallgatag vagyok, nekem is mindig megjegyzik. De most mit csináljak? Jártassam a számat a semmiről, és beszélgessek olyan témáról ami 1.engem nem érint 2.gőzöm sincs róla 3.totál nem érdekel?


Inkább csendben maradok.


Fogadd el magad, alakítgass magadon, nézd meg, hogy mivel nem vagy megelégedve, és szépen sorjában tüntesd el :) Én is ezt teszem, és most már viszonylag elégedett vagyok magammal :)

2012. aug. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
én is hallgatag vagyok és elfogadom igazából nekem nem veszik olyan komolyan ezt a hallgatag dolgot néha megjegyzik mosolyogva a barátaim ... néha még nevetünk is rajta :)
2012. dec. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!