Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 163 centihez hány kilónak...

163 centihez hány kilónak kell lennem?

Figyelt kérdés

sziasztok! 163 centi magas vagyok, jelenleg 47 kiló hozzá. Mennyinek kell lennem hogy vékony legyek(jó alakú és nem anorexiás)? igazából a hasam sem lapos és a combomról is lenne mit ledolgozni. hozzá teszem hogy izom alig van rajtam.:D

16L


2012. szept. 8. 20:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
hát ez sok mindentől függ, de úgy átalagosan 163 centihez 47 kiló én úgy tudom kevés. az optimális az olyan 54-55 kiló. szóval ne akarj még vékonyabb lenni mert már VÉKONY vagy. az hogy nem vagy izmos, ahhoz nem fogynod kell hanem EDZENED, hogy izmosodj. de fogynod semmi kép se kell, így is elég kevés kiló vagy.
2012. szept. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi ment a zöld kéz! de úgy értem h másokon az izom is nyom rajtam nemxd
2012. szept. 8. 21:16
 3/8 anonim ***** válasza:

tornázz erre: tornavideo.hu

és ha feljebb megy a mérleg ne lepődj meg, az izom többet nyom mint a zsír. inkább a centiket nézd.

2012. szept. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
oksi köszi:)
2012. szept. 8. 21:37
 5/8 anonim ***** válasza:
Én 168 cm vagyok és 52-53 kg, de vékony vagyok, nem hiszem el, hogy nincs jó alakod...szerintem te is vékony vagy, csak nem sportolsz, ezért tűnhetsz kicsit husisnak. Kezdj el mozogni és meglátod a változást rövid időn belül :)
2012. szept. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
értem, köszi:)
2012. szept. 8. 22:08
 7/8 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok, 163/47 és nem vagyok vékony. De ez a csontozatom miatt van, széles csípő meg vállak, viszont abból ugye nem lehet fogyni, szóval igazán vékony sosem lehetek. Ha te is ilyen széles csontú vagy, akkor nem nagyon van mit tenni, persze a sport + torna mindenképp jót tesz, formásabb leszel.
2012. szept. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ja hát igen viszonylag nekem is széles a csípőm sajnos! :/ most ki is áll egy picit a csípő csontom
2012. szept. 9. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!