Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lakkozzátok a körmötöket?...

Lakkozzátok a körmötöket? Vagy nektek az tetszik, ha természetes?

Figyelt kérdés
Ebből a szempontból 2oldalú vagyok, és nem tudom eldönteni, hogy lakkozzam a körmöm, vagy csak diszkréten, átlátszóval, vagy valami semleges színnel, vagy ne lakkozzam (nekem eléggé tönkretette a sok lakkozás)... Ti melyiket szeretitek? És amikor növesztitek a körmeiteket, akkor milyen formájúra növesztitek, milyenre vágjátok? Képet is linkeljetek, ha tudtok, légyszi, mert szeretnék ötleteket, hogy milyen körmeim legyenek, de műkörmöt semmi szín alatt nem szeretnék. Előre is köszönöm a válaszokat!
2009. júl. 29. 19:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%

nekem 12éves korom óta szinte mindig fekete, most 17vagyok, nem vágom semmilyenre, ahogy nő úgy van, van hogy 2centisek, van hogy letörik.. A hüvelyk és a mutató ujjamon gömbölyűbb a vége, a többin szögletes.

És van hogy mindegyik más színre van, de az elég ritka, hozzám a fekete karmok illenek.

2009. júl. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Az én körmöm alapból hosszúkás formájú, és nem is áll jól a szögletes köröm, de mindig olyat akartam. Én a kezemre franciát szoktam, vagy valami diszkrét színt. A lábamra mindenfélét kipróbáltam már, még a vöröset is. És nekem nem tette tönkre a lakk, de ha a tiédet igen, akkor inkább ne lakkozd, a legtöbb fiú bukik a természetességre!
2009. júl. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
Az én körmeim is hosszúkásak, de nem lakkozom őket, még átlátszóval sem. Nekem nem teszi tönkre, egyszerűen idegesít a lakk, teljesen felesleges, csak a baj van vele, mert mindig lepattog. Ha lakkoznám, akkor biztos valami feltűnő színt választanék, pl. kéket, vagy szivárványszínűre festeném minden körmömet, de nincs ehhez türelmem.
2009. júl. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nekem műkörmöm van és imádom:)
2009. júl. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
az első válaszoló elég érdekesen ápolja a körmeit...:S undorító szerintem
2009. júl. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én régebben mindig valamilyen fetűnő színűre lakkoztam, pirosra, ciklámenre, bordóra és egészen rövidre vágtam a kezemen is. de aztán nekem nagyon megsínylette a körmöm, rondán besárgult, hasadozni kezdett. egy ideje franciára festem a kezemen meg a lábamom is, csak a körmöm tetejét festem meg fehérrel, pár szép strassz és egy réteg átlátszó lakk és kész is. olyan jó szokott sikerülni, még a lábamon is, hogy azóta mkinek én csinálom a francia "láb" manikűrt a családban.:)
2009. júl. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
első vok, nem undoritóak, szerencsés vok ilyen téren, mert nem töredeznek, szép erősek, és egésszégesek, az meg hogy a 2centis letorik ilyen olyan tevékenységnél sztem az nemundorító.
2009. júl. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nekem majdnem tövigrágott körmeim vannak. mindig festem: piros, lila, fekete.
2009. júl. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
23:23-as! Hogy csinálod a francia manikűrt? Lehet kapni valami sablont a köröm végére, és úgy fested meg fehérrel? És köveket hol veszel, és hova, hogy rakod fel?
2009. júl. 30. 12:20
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondják, hogy van tehetségem a körmökhöz:D Az én körmeimnek agyon szép formájuk van, mert hosszúnak tűnnek akkor is, ha nem növesztem meg. Rendszeresen lakkozom, már sok éve és nem tette tönkre, pedig volt már mindenféle színű, mostani kedvenceim a rózsaszín és a piros. A titok annyi, hogy alá kell kenni jó minőségű átlátszót. Onnantól kezdve már teljesen mindegy, hogy milyen színűt raksz rá. Nem fogja tönkretenni. A francia a másik nagy kedvencem, sablon nélkül, magamtól csinálom. Kel hozzá egy kis kézügyesség, de inkább gyakorlás kérdése. Tőlem mindenki azt szokta kérdezgetni, hogy műkörmöm van-e, mert úgy néznek ki. Mondom nem, nem is volt és nem is szeretnék:)
2009. júl. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!