Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan szőrtelenítetek? (Sok...

Hogyan szőrtelenítetek? (Sok kérdés egy helyen)

Figyelt kérdés

- Hónaljon, hogyan szőrtelenítetek? Én pl. borotvát használok, de hab nélkül, vizesen. Nem az, hogy fáj, de eléggé kiszokott pattogni. Én nem riadok meg a gyantától sem, de akkor milyet ajánlanátok tiniknek?


- Sok lánynak\nőnek van egy kis bajusza? Azt hogyan szoktátok eltávolítani? Én szemöldökcsipesszel, csak eléggé időigényes meló tökéletesre megcsinálni. Valami gyorsabb megoldás kéne.


- Nekem a hasam is olyan, és a hátam is. Persze nem túlzottan, de azért meglátszik. Én a hasamon szoktam nagyjából leborotválni, de őszintén szólva eléggé rossz. A hátamon meg nem érem el. Mi lehet rá a megoldás? És egyáltalán nem baj az, hogyha ott is szőrtelenítünk?


- Én a kezemet szőkíteni szoktam. Mivel eléggé zavaró, és sűrű nekem ott a szőr. Viszont, ha kiszőkítem, akkor egyáltalán nem idegeskedek rajta. :) Volt, amikor borotvával próbálkoztam, de az nem volt jó. Gyorsan visszanőtt, és még feltűnőbb volt. És nekem nincs kedvem órákig kínlódni vele, hogy tényleg szuper legyen.


- A lábamat is borotválom, de az is gyorsan visszanő. Illetve a combomat is. Viszont ezzel különösebben nincs nagy problémám, megfelel a számomra. Később talán a cukorgyanta, ami jobb. Viszont lenne ezzel kapcsolatban is kérdésem. Attól mennyi ideig marad sima a bőr? ...


- Intim területeken még viszont nem nagyon szántam el magam. Tudom, hogy sokaknak furcsa, hogy 13-14 évesek is csinálják már, de nagyon ciki, ha valaki nem csinálja ebben a korban, viszont a többi osztálytársa meg igen. Oda egyébként mit ajánlanátok, ami nem túl fájdalmas és mégis hatékony?


Azért is írtam ki ennyi kérdést, hogy sok infó legyen egy helyen. Ez nagy segítség másoknak is! :)


2012. okt. 15. 18:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Gyanta vagy epilátor mindenhova, finomabb munkához csipesz.
2012. okt. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hónaljon borotva. Sima vízzel nekem is kipattogna, ezért kell használni valamit hozzá. Én habfürdőt/tusfürdőt szoktam, ami épp van és nem szárítja a bőrt (tehát nem szappan).


Bajuszt csipeszelem, gyorsan kikapkodom, nem tökölök, szóval nálam 1-2 percig tart a művelet. De lehet venni tégelyes gyantát is, az is jó oda, hasra is ez a legegyszerűbb.


Háton nem szokott lenni sötét szőr, max szőke pihék, az senkit nem zavar. Ha neked sötét szőr van ott akkor nem ártana egy hormonvizsgálat, mert ez nem normális.


Nekem a karom nem annyira szőrös, szóval azt nem szőrtelenítem. Ha szőrös lenne gyantáznám.


A lábamon borotválom, mert ott nem bírja a bőröm a gyantát. Tiszta piros tőle napokig.


Intim területen akkor se szőrteleníts ha mások szerint ciki (elég gáz ha így gondolkodnak). Ilyen fiatalon ennek semmi értelme. Mellesleg ezt csak te látod, szóval... hülyeség lenne.

2012. okt. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A hátamon egyáltalán nem sötét, és egyéb ként is csak a derekamon látszódik meg egy kicsit.


Szerintem nagyon sokan gondolják így, amúgy. Sőt, tudom.

2012. okt. 16. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!