Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik a kedvenc színetek?...

Melyik a kedvenc színetek? Mikor milyen színeket használtok?

Figyelt kérdés

Én általában a szürke, piros, fehér ruhákat kedvelem.

Sminknél a pasztell színek tetszenek.


2012. okt. 17. 11:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Kék, szürke, fekete szinte az összes ruhám :D

Sminknél bézst, szürkét meg feketét használok a szememre, számat nem festem.

2012. okt. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kedvenc színem a lila, de nem sok lila ruhám van:). Inkább kék, szürke, fehér, bézs, fekete. Ezeket a színeket is szeretem. Amilyen színt egyáltalán nem veszek fel: piros. Sminkelni meg nem nagyon szoktam...
2012. okt. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én szeretem a színes ruhákat,pl: rózsaszín,lila,sárga stb. Egyedül a pirosat utálom. :)
2012. okt. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Szeretem a színes dolgokat.. tehát igaziból minden színt szivesen hordok kivéve a feketét..a sminkem pedig változó..általában csak bézs színű vagy egyszerüen csak kis szájfény és szemspirál :)
2012. okt. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Fekete,fehér,vörös,sötétkék,menta,bordó,szürke színeket szeretem.Sminknél a krém,bézs színeket.A legjobban sárga színt utálom.
2012. okt. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

nagyon szeretem a színes ruhákat, piros,sárga,pink és kék a kedvencem persze nem vegyítve:)

Sajnálom is mikor télen meg ősszel bejönnek ezek a fekete-fehér-szürke-barna színek mindenhol :/ De kabátba,cipőbe,valamint kiegészítőkbe inkább az előbb említett színeket hordom.

2012. okt. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
kék, rózsaszín, korall, lazacrózsaszín, barackvirág, bézs, fehér, neon színek, szürke. Legtöbbször korall, rózsaszín fehér és szürkét hordok, de a többit is ugyanúgy. Sminknél nekem is pasztell színek tetszenek, de valami élénk rózsaszín és kék is nagyon jól mutat. :)
2012. okt. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én a barna, bézs, fekete, sötétkék, szürke ruhákat szeretem, az élénk színek nem állnak jól nekem.

Sminknél általában barnát, bézset használok, de van amikor kék, lilásbordó. Persze nem rikítóak, és nem vastagon teszem fel. Nekem ott az a lényeg, hogy árnyaljam a szemem.

2012. okt. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szinte csak fekete ruhám van, szeretem ezt a színt. A piros a másik kedvenc színem, de nem sok piros ruhám van... Szürkéket, fehéreket hordok még. Kicsit uncsi, dehát ez van.
2012. okt. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Vörös a kedvenc színem.

De mindenhol más színeket használok, esetleg időközönként váltogatom.

2020. máj. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!