Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Divattervezéshez hol éri meg...

Divattervezéshez hol éri meg Budapesten rajzot tanulni?

Figyelt kérdés

A barátom divattervezéssel szeretne foglalkozni, és arra gondoltam, mivel csak most kezdene rajzolni tanulni, karácsonyra meglepném egy rajztanfolyammal. Sajnos csak 80 ezerért találtam a neten használhatót, annyit meg azért nem tudnék rá szánni:) ilyen 20 ezer Ft max-ig gondoltam, csak hogy nagyon az alapokat megtanulhassa (akivel együtt dolgozik, tud rajzolni, de alap vázlatokat ő is szeretne megtanulni). Olyan helyre fizetném be, amit tényleg jónak találtok, nem akarom, hogy befizessem és csalódás legyen az egész (rossz tanár, rossz módszer, stb.)

Előre is köszönöm a segítséget!:)



2012. okt. 17. 17:52
 1/1 zuzana válasza:

Én hosszabb távon tudok segíteni, ezzel foglalkozunk Budapest környékén. rajzoktatás , divatrajz ,intenzív előkészítés művészeti iskolákba. Ez az ár kb. egy hónapi kurzus ára. Igazad van, mindenképpen az alapoknál kell kezdeni. Azt javasolom, egy intenzív hónap után, a szakmai rész félig-meddig távoktatás jelleggel is működik: rengeteg otthoni munkával és gyakorlással. Elég 2- hetente

konzultálni és korrigálni a munkákat. Jó pár embert bejuttattunk egyetemekre a módszerünkkel. Molnár Zsuzsa,

20/5424459 " Andrelli rajzkör "

2012. okt. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!