Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fogszabályzó? Vélemények?...

Fogszabályzó? Vélemények? Mennyibe kerülne?

Figyelt kérdés
Kicsit összevissza vannak a fogaim lent, de az nem zavar annyira, mint a felső mert azt nem látszik. A felsővel csak annyi a bajom, hogy a szemfogamig(mindkét oldalról) egyenes sorban vannak, de aztán a metszőfogaim és ami mellettük van azok egy kicsit beljebb vannak azok már majdnem egy sorban csak a jobb szélső szemfog melletti még egy kicsivel beljebb van, mint a másik 3. Mindenki szerint szépek, nem értik mi bajom vele, de engem nagyon zavar. Éjszakai fogszabályzót szeretnék, mert sokat vagyok itthon és úgy is beraknám mindig napközben is. Erről mi a véleményetek? Kb. mennyibe kerülne ez? És az államilag támogatott fogszabályzó kinek jár?
2012. okt. 19. 10:35
 1/3 anonim ***** válasza:
éjszakait gyerekeknek szoktak adni,akiknek még könnyen mozdulnak a fogaik. semmit nem ér, de ezt a fogorvos fogja megmondani nyilván...az én éjszakaim 10-20között volt valahol 2 éve.
2012. okt. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És te hány éves vagy?
2012. okt. 19. 23:50
 3/3 A kérdező kommentje:
Már ha megkérdezhetem, kíváncsi vagyok mert én 19.
2012. okt. 19. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!