Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » AVONOSOK! Melyik lehet ez a...

AVONOSOK! Melyik lehet ez a női parfüm?

Figyelt kérdés

A barátnőmet szeretném vele meglepni, de sajnos fogalmam sincs, hogy melyik parfümről beszélt, véletlenül hallottam meg, amint mondta a barátnőjének.


Annyit hallottam, hogy kerek üvegben van a parfüm ,ami sárga színű, de van belőle több féle szín is. (Gondolom ezáltal más-más illatok)

Aki jártas AVON-os nem tudna nekem segíteni, hogy melyik lehet ez a parfüm?

Nem szeretnék melléfogni.. :)


Előre is köszönöm!



2012. okt. 27. 14:40
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Erre gondolsz? [link] Ennek és a Far Away exotic-nak is nagyon jó,tartós,édeskés illata van.
2012. okt. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Szerintem az Incandessence!

[link]

2012. okt. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Annyit tudok még róla, hogy hosszú neve van. Így hirtelen a másodikra tippelnék, mert annak a neve tényleg olyan hirtelen be nem ugrós :D


Ezekből amit írtatok vannak más-más színűek is?

Mert elvileg azt mondták a lányok, hogy van ugyan olyan üvegbe van a többi is, csak más színűek.

2012. okt. 27. 18:01
 4/25 A kérdező kommentje:

Ja látom, ebből a Far Awayből van egy más színű is.

A másodiknak nem látom több változatát.

2012. okt. 27. 18:08
 5/25 anonim ***** válasza:
1.vagyok.Incadessence Lumiere?Az is kerek üveges de ez inkább fehéres a kupakja olyan fehéres-aranyos szinű a katalógusban.A sima Incadessence az pedig sárga szinű fehér kupakkal.A jelenlegi katalógusban csak a sima Incadessence van Viszont a következőbenNov.8-tól van mindkettő méghozzá akciós lesz:))
2012. okt. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Szerintem az lesz az! Csak jó kérdés, hogy a sima, vagy a másik... :DD Fel van adva a lecke :/ :D

És ha azt tudom még mondani, hogy kissé olyan citromos hatása volt? Akkor melyik lehet a kettő közül?!

2012. okt. 27. 18:17
 7/25 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Hát nekem jobban bejön a sima incandessence, a lumiere annyira nem tetszik de hát ízlések is pofonok, viszont a sima az sárga, a lumiere az fehér!

2012. okt. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Tehát akkor nagy valószínűséggel a SIMA lesz az, amit keresek, ugye? :)
2012. okt. 27. 19:11
 9/25 A kérdező kommentje:

Csak az nem hagy nyugodni, hogy elvileg azt mondták, hogy több féle szín van belőle..Erre a kettőre gondoltak volna? :D

Bocsi, hogy ennyit értetlenkedek meg írok, de nem akarok mellé fogni. Szeretném, ha örülne :))

2012. okt. 27. 19:15
 10/25 anonim ***** válasza:
Szerintem az lesz a legbiztosabb ha megkérdezed a barátnőd barátnőjét.
2012. okt. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!