Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nektek mi a kedvenc avon...

Nektek mi a kedvenc avon terméketek? És szerintetek melyik a legrosszabb terméke az avonnak? Egyáltalán mi a véleményetek a termékeiről?

Figyelt kérdés
2012. okt. 27. 22:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Összességében egy hazug, csaló cégnek tartom. Kamu reklámszövegek mindenfelé. A legtöbb termék arra nem jó amire való. Drágák is. A legrosszabb termék a hajfesték, pl hogy lehet egy szőke hajra festett szőke festéktől fekete a haj? NA Avonnal lehet! Nevetséges. Állatokon kísérleteznek, erről is kamuztak sokáig. Ezek után én messze kerülöm a termékeit. Sokkal jobbak vannak olcsóbban is.
2012. okt. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Jézusoom fekete haj a szőke festéktől?? LOL szerintem rossz dobozba tették a fekete festéket :D

De amúgy mért mondja mindenki hogy drága??Nem drága(ha akciós,és általában úgyvan)

pl:

sampon/tusfürdő:300-400forint

Testápoló:5-600forint

arckrémek:400 forint-tól (avon care arckrém)

smink:teljesen átlagos,szempillasp.1100tól

alapozó is voltmár 1000 forint körül de átlagosan 1500.

Meg stb. stb. A color trend is olcsó márka,az avon care is olcsó márka,sensens tusik se drágák. Mért mondja mindenki hogy adrága?? NEMÉRTEM..

Amúgy meg minden kozmetikai cég hazudik,nyilván felturbózza a termékeit a reklámba és olyanokagt álít ami nem igaz.

Például a szempillaspirálokról mindegyik cég álítja hogy milliónyi pilla,dús hatás,szétválasztja göndöríti a pillákat.. Nagyon sok szempillasp. még sem teszi az igért dolgokat. Nem cska az avon van ez így.

2012. okt. 27. 22:15
 3/12 anonim ***** válasza:
A hajfestéket nem próbáltam.Összességében engem nem érdekel ki mit gondol az Avonról én szeretem és évek óta használom a termékeit,pár hónapja pedig tanácsadó lettem.Drágának pedig nem tartom mondjuk aki nagyobb városban él könnyebb eljutnia különféle drogériákban de itt mifelénk ez nem egyszerű úgyhogy számomra ez a legjobb megoldás,megrendelem és házhozhozzák nem kell érte sehova menni.
2012. okt. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az meg tényleg nagyon görény dolog volt hogy írták hogy nem végez állatkísérleteket meg minden és na tessék.. az egész kamu volt!! Nagyon szíven ütött ez hogy így átvertek mindenkit :(( De ettől függetlenül nem tartom drágának a termékeit,olyanok mint más drogériás termékek.Nyilván van olyan amit én sem szeretek de egész jók a termékei.
2012. okt. 27. 22:18
 5/12 anonim ***** válasza:
colortrend és naturals termékek nem érnek sokat, viszont a planet spat meg a sensens tusfürdőket nagyon szeretem.
2012. okt. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A sensens tusik tényleg jók *-* a planetspa az ami szerintem is drágább de ne mannyira,azt én is szeretem :)
2012. okt. 27. 22:23
 7/12 anonim ***** válasza:

Én a color trend rúzst imádom, és a rúzs és szájfény 2in1-t...meg nem mondom a pontos nevét...Ahhoz képest, hogy milyen sz*r termékek voltak régen, most megvagyok elégedve velük...a tusfürdőikkel nincs bajom, és az ajakápolót is szeretem (avon care asszem a neve), viszont amit nagyon nem ajánlok: az a filces tartós tus...tartós? lóf*szt...már bocsi, de annál sz*rabb terméket soha semmiből nem használtam!!!! O.o és nagyon drága...-.-"


Amúgy unokatesóm egy palette festékkel járt úgy, hogy sötét szőke helyett FEKETE lett a haja...

2012. okt. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Még szerencse akkor hogy nem az avonos filces tust választottam hanem tégelyest(essence) :)

De durva hogy ennyire bambák a gyártók hogy megtörténhet olayn hogy fekete lesz a hajatok:O

2012. okt. 27. 22:35
 9/12 anonim ***** válasza:

Mostanság rá sem nézek az avonra már, de régebben voltak ilyen szövegek, hogy pl. "szilikonmentes" és az összetételt megnézve láthattad hogy van benne szilikon bőven, meg hasonló húzások, "illatmentes" és mégsem, na ez marha jó egy olyannak aki netán allergiás arra az összetevőre... Tele van a katalógus ilyen átverős megnyerő reklámszövegekkel, engem ez akasztott ki legjobban. Így hogy bízzak egy cégben ha mindig át akar verni?

Olcsó termékek valóban vannak, főleg azok amiknek rossz összetétele van, vagy rossz minősége. Color trend rúzs ami olyan mint a 100 ft-os boltban kapható (ott 160 ft-ért ugyanez a minőség van, néha még jobb is akad). Ami olyan termék lenne hogy jó (pl. néhány krém) az természetesen nagyon drága, annyiért már jobbat is lehet kapni a drogériákban.

2012. okt. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én sem szeretem! De ezzel az állatkísérlet dologgal megdöbbentettetek! Nem is tudtam róla...


Egyébként egyetlen terméküket használom rendszeresen és az a Percive golyós dezodora. Néha veszek egy-egy spa terméket is, de semmi mást.

2012. okt. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!